DALIA 80x200 Biela poschodová posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete DALIU:
- je priateľská pre deti Lakýry a farby použité na jej povrchovú úpravu sú bezpečné pre zdravie.
- pojme tri deti Má dve poschodia a ďalšiu výsuvnú časť.
- kreativita je jej druhé meno Vytvára priestor na kreatívnu zábavu pre deti.
- hodí sa do mnohých aranžmánov Kombinuje minimalistický dizajn s funkčnosťou.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovanú rebríku L/P.
- delenie nie je pre ňu problém Môže byť ľahko rozdelená na samostatné časti.
Biela poschodová posteľ domeček DALIA 80x200 – krásna a pevná
Hra na dom alebo trávenie mnohých hodín v domčeku na strome sú jedny z našich obľúbených spomienok z detstva. Majúc na pamäti tieto chvíle, sme vytvorili poschodovú posteľ typu domček DALIA, ktorá pojme až troch detí! Nábytok má dve poschodia a ďalšiu výsuvnú časť, ktorá je vhodná aj pre najmenšie deti. A ak príde čas na prestavbu, môžete posteľ rozdeliť na samostatné časti!
Biela poschodová posteľ domeček DALIA zaručuje komfort a bezpečnosť
Pevný rám poschodovej postele domček DALIA sme vyrobili úplne z na prach odolného borovicového dreva, a rám pod matrac z brezových lamiel typu FLEX. Nevyhnutným prvkom zabezpečenia nábytku sú primerane rozmiestnené vysoké zábradlia (vrátane horného zábradlia), ako aj rebrík s pohodlnými priečkami. Montáž pomocou imbusových skrutiek zaručuje, že konštrukcia je trvácna a vydrží dlhé roky.

Prečo je biela poschodová posteľ domček DALIA taká bezpečná?
Poschodové postele domček DALIA nie sú len dobrým nápadom na zariadenie malého detského izby, ale aj miestom kreatívnej zábavy. Apropo zábavy – ak vám chýba miesto na hry, hračky či iné detské veci, tak poschodová posteľ typu domček DALIA má pre vás riešenie. Nábytok má dve priestranné zásuvky na uskladnenie, ktoré pomôžu udržať poriadok v miestnosti.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom DALII, zaznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12185, 10439, 10756, 10482, 10399 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | DALIA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 217 cm |
| Hmotnosť | 82 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 80 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_DALIA |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x200 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
