TOMI 80x200 Biela poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamiluješ TOMI:
- má veľkú nosnosť Jeho podložka na spanie unesie 100 kg.
- prispôsobený pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- uľahčuje montáž Jednoduchá montáž pomocou imbusových skrutiek.
- je multifunkčný Poskytuje miesto pre 3 osoby.
- je bezpečný Spĺňa všetky normy týkajúce sa ochrany zdravia.
- je dizajnový Univerzálny vzhľad nábytku.
Zmeňte izbu svojho dieťaťa s bielou poschodovou posteľou TOMI 80x200 od Lano Meble
V Lano Meble dbáme o bezpečnosť vášho dieťaťa, preto sú všetky naše postele pre deti vyrábané v súlade s najvyššími štandardmi. Rám poschodovej postele TOMI je vyrobený z borovicového dreva a natretý vodou riediteľnou farbou, ktorá je trvácna a spĺňa všetky normy týkajúce sa ochrany zdravia. Okrem toho univerzálny vzhľad nábytku umožňuje ľahké prispôsobenie interiérovému dizajnu a premení izbu vášho dieťaťa na útulnú detskú spálňu. Poschodová posteľ TOMI môže byť zaujímavou voľbou ako pre dvojčatá, tak aj pre súrodencov v podobnom veku. Poschodovú posteľ TOMI od Lano Meble môžete prispôsobiť svojim individuálnym požiadavkám. V posteli sú k dispozícii až 3 miesta na spanie, takže si môžete vybrať horný a spodný matrac a matrac na vysúvaciu podložku. Ak vaše deti nebudú chcieť používať poschodovú posteľ TOMI, môžete ju kedykoľvek rozložiť na dva samostatné rámy.
Rozhodnite sa o detailoch s možnosťou prispôsobenia miesta vstupu v bielom poschodovom lôžku TOMI od Lano Meble
Drevené zábrany a pohodlné rebríky sa vyznačujú univerzálnosťou, takže aj keď sa po čase rozhodnete zmeniť aranžmán, môžete si ľahko vybrať, na ktorej strane bude vchod. Montáž poschodovej postele TOMI prebieha pomocou imbusových skrutiek, čo znamená, že ju môžete kedykoľvek rozložiť a premiestniť na iné miesto. Zaujímavým riešením sú aj priestranné zásuvky, nachádzajúce sa pod spodným matracom. Môžete do nich uložiť posteľnú bielizeň alebo hračky, aby v detskej izbe vždy vládol poriadok.

Prečo rodičia vyberajú biele poschodové lôžko TOMI do izby svojich detí?
Poschodová posteľ TOMI je zárukou trvácnosti, pretože maximálne zaťaženie na jednu lôžkovú podložku je 100 kg. Nemusíte sa tiež obávať o svoju podlahu, pretože všetky naše produkty sú vybavené gumenými kolieskami. Objednajte si poschodovú posteľ TOMI od Lano Meble a vytvorte detskú izbu, ktorá bude ideálnym miestom na odpočinok pre vaše deti. Zabezpečujeme vnášanie nábytku do bytu a jeho montáž. Pri objednávkach nad 800 € je doprava zdarma.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom TOMIHO, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12185, 10439, 10756, 10482, 10399 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | TOMI |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | 78 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 80 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_TOMI |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x200 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
