LUK 90x190 Biela poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamilujete do LUKU:
- myslí na bezpečnosť Navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť detí.
- nebojí sa zmien Môže byť prispôsobený individuálnym potrebám a preferenciám.
- je dobrou investíciou Poslúži deťom mnoho rokov.
- miluje dobrý spánok Bezpečnosť a pokojný spánok dieťaťa sú pre neho prioritou.
- prispôsobený vám Má univerzálne namontovaný rebrík L/P.
- drží sa pravidiel Spĺňa prísne bezpečnostné normy.
Objavte posteľ LUK
Detská izba sa stane krajšou vďaka bielej poschodovej posteli LUK 90x190
Výber detskej postele do detskej izby nie je najjednoduchší. Koniec koncov robíte všetko preto, aby vaše deti zaspávali pokojne a budili sa odpočinuté. V Lano Meble máme overený spôsob, ako zariadiť detskú izbu, aby sme deťom zaručili to najlepšie. Poschodová posteľ LUK je odpoveďou na všetky potreby vašich milovaných detí. Najdôležitejšia vlastnosť detskej poschodovej postele LUK? Samozrejme, vysoká kvalita materiálov, z ktorých je vyrobená. Našu poschodovú posteľ LUK sme vytvorili z vysokokvalitného borovicového dreva. Je mimoriadne bezpečná a navyše poslúži vašim deťom mnoho rokov. Spojenie kvality a vynikajúceho spracovania? To je jednoducho definícia detskej postele LUK.
Využi možnosti dostupné pri kúpe bielej poschodovej postele LUK v Lano Meble
Pri navrhovaní izby pre svoje deti sa snažíte splniť všetky ich sny. Poschodová posteľ LUK má možnosť ľubovoľnej personalizácie. Rozhodnite, či detská posteľ LUK od Lano Meble bude mať zásuvky, postarajte sa tiež o správnu výšku bariérok a určte, kam umiestniť pohodlný rebrík. Správne prispôsobenie poschodovej postele LUK zabezpečí, že sa na roky stane obľúbeným miestom na odpočinok vašich detí. Samozrejme, zásuvky detskej postele LUK alebo správny matrac sú prvky, na ktoré kladiete dôraz. Avšak nič nie je pre vás také dôležité ako bezpečný a pokojný spánok vašich detí. Nám v Lano Meble záleží predovšetkým na bezpečnosti našich najmenších zákazníkov. Preto sme vytvorili poschodovú posteľ LUK, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky rodičov.

Radosť v nejednom dome zabezpečila naša biela poschodová posteľ LUK
Plánujete malú rekonštrukciu doma? Alebo chystáte izbu pre súrodencov? Nezáleží na tom, ako dlho hľadáte vhodný nábytok do izby svojich detí, mali by ste sa zoznámiť s ponukou Lano Meble. S veľkou starostlivosťou vyberáme materiály, z ktorých sú vyrobené naše detské postele. Neoplatí sa robiť kompromisy. Vyberte si poschodovú posteľ LUK a užívajte si všetko, čo vám môže ponúknuť.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom LUKA, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12189, 10443, 10762, 10486, 10403 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | LUK |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 160,5 cm |
| Hmotnosť | 77 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 180 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_LUK |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
