OLIWIA 90x190 biela poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 27 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do OLIWIE:
- je pre každého Zmestí až trojicu detí.
- stará sa o všetko Zaisťuje bezpečnosť a pohodlie.
- je úsporná Nezaberá veľa miesta v detskej izbe.
- je originálna Kombinuje dizajnový vzhľad a praktickosť.
- vydrží veľa Zabezpečuje trvanlivosť a stabilitu.
- prispôsobená Tebe Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
Súrodenci vždy spolu – biela poschodová postieľka OLIWIA 90x190 s 3 miestami na spanie
Máš trojicu detí, ktoré zdieľajú jeden detský izbu? Hľadáš riešenia, ktoré budú praktické? Ak áno, máme pre Teba to, čo hľadáš. Naša poschodová posteľ OLIWIA spája v sebe dve riešenia, vďaka čomu pojme trojicu detí. Posteľ pre súrodencov OLIWIA je poschodová posteľ, ktorá má v spodnej časti skryté vysúvacie, nezávislé tretie lôžko. Rozhodnutím pre našu poschodovú posteľ OLIWIA rozhoduješ o spôsobe montáže bezpečnostných zábran, ako aj o tak dôležitom parametri, akým je druh matraca. Vďaka tejto personalizácii ľahko prispôsobíš poschodovú posteľ OLIWIA nielen veku, ale aj požiadavkám a fyzickým vlastnostiam Tvojich detí.
Spoznajte bielu poschodovú postieľku OLIWIA a určite vás očarí
V detských izbách, ktoré zdieľajú súrodenci, je dôležitý každý centimeter. Umiestnenie troch nezávislých postelí môže významne zabrať priestor nevyhnutný pre hranie alebo učenie. Posteľ pre súrodencov OLIWIA je dizajnový a zároveň praktický nábytok, ktorý zaberá rovnaký priestor ako jednolôžko, ale poskytuje priestor na spanie pre troch detí. To od Teba a Tvojich detí závisí, ako má vyzerať naša posteľ pre súrodencov OLIWIA. Podľa potreby môže byť spodná, vysúvacia časť schovaná pod poschodovou posteľou, alebo môže stáť samostatne v inej časti detskej izby. A keď sa rozhodneš pre odnímateľné zábrany, poschodová posteľ OLIWIA poslúži Tvojim deťom aj keď budú mať tínedžerský vek.

Zachovaj komfort a ušetri veľa miesta – vyber si bielu poschodovú postieľku OLIWIA
Naša poschodová posteľ OLIWIA sa skvele hodí nielen do detskej izby, v ktorej býva trojica súrodencov, ale aj do izby, kde bývajú dve sestry alebo dvaja bratia. A čo s tretím lôžkom? Je to skvelé riešenie, keď tvoje deti radi pozývajú kamarátov na noc alebo keď babka či dedko prídu na návštevu k svojim vnúčatám a chcú zostať s nimi o niečo dlhšie.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom, zoznám sa s každým rozmerom OLIWIE, zaznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Odnímateľná zábrana namiesto štandardnej | 13729 |
| additional Zábrana prístelky | 13732, 13734 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | OLIWIA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | 81 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 180 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 13 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_OLIWIA |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
| Shipping time | 9-16 days |
| Čas doručenia | 9-16 dní |
