SEWERYN 90x190 Biela poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do SEWERYNA:
- ohromne šetrí miesto Umožňuje efektívne využitie priestoru v detskej izbe.
- má veľa čo ponúknuť Ponúka skryté, dodatočné miesto na spanie, ktoré možno ľahko vysunúť.
- rastie s dieťaťom Možnosť nastavenia šírky otvoru umožňuje personalizáciu.
- úplne ekologický Farby použité na jeho natretie sú bezpečné pre zdravie.
- prispôsobený pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- je funkčný Možnosť s priestrannými zásuvkami pomáha udržiavať poriadok.
Ako zväčšiť izbu tvojich detí? Objednaj bielu poschodovú posteľ SEWERYN 90x190 a presvedč sa
Ponúkaný produkt v podobe poschodovej postele SEWERYN je favoritom všetkých veľkých rodín. V našej ponuke máme možnosť výberu priestranných zásuviek a okrem toho si môžeš prispôsobiť šírku otvoru podľa vlastných preferencií. Výber poschodovej postele SEWERYN je úsporou miesta v detskej izbe, ktoré môžeš využiť ako miesto na hranie alebo dokonca na učenie.
Daruj svojim malým priestor na spanie a organizáciu spolu s bielou poschodovou posteľou SEWERYN od Lano Meble
Starostlivosť o spánok najmenších je investíciou do ich správneho vývoja. Máme to na pamäti pri navrhovaní našich postelí do detskej izby. Preto je naše poschodové lôžko SEWERYN skvelou voľbou pre veľké rodiny. Prispôsob výšku otvoru a vyber, či má model obsahovať priestranné zásuvky. Vidíš… Lano Meble berie detský spánok naozaj veľmi vážne.

Malé priestory? S bielou poschodovou posteľou SEWERYN 90x190 od Lano Meble nebudú predstavovať problém
Zariaďovanie detskej izby je naozaj veľká výzva. A čo keď navyše máš zariadiť priestor pre dvoch bystrých drobcov? Samozrejme, s pomocou Lano Meble to určite pôjde rýchlo a hladko. Naša poschodová posteľ SEWERYN je skvelou voľbou pre malé priestory, kde záleží na každom centimetri. Čo má SEWERYN, čo iné postele pre deti nemajú? Skryté lôžko pre neočakávaných hostí alebo pozvaných priateľov tvojich detí. Môžeš zabudnúť na nepríjemnú situáciu, keď musíš odmietnuť nocľah kamarátovi alebo kamarátke tvojho dieťaťa. Stačí, že vysunieš spodnú časť poschodovej postele SEWERYN, ustelieš a je hotovo.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom, zoznám sa s každým rozmerom SEWERYNA, zaznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12189, 10443, 10762, 10486, 10403 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | SEWERYN |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | biela |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 78 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 180 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_SEWERYN |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | Biele |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
