VIKI 90x200 borovica poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamiluješ VIKI:
- štýl je pre ňu najdôležitejší Zohľadňuje aktuálne trendy v interiérovom dizajne.
- je funkčná Pojme až tri deti.
- trvácna a odolná voči poškodeniam Vyrobená z borovicového dreva.
- je bezpečná Má zábrany a rebrík.
- je adaptabilná Prispôsobí sa tvojim potrebám.
- prispôsobená pre teba Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
Veľký komfort, pohodlie a krásny vzhľad – spoznaj borovicovú poschodovú posteľ VIKI 90x200
Túto poschodovú posteľ VIKI sme navrhli s ohľadom na aktuálne trendy v interiérovom dizajne a zároveň na potreby veľkej rodiny. Vyznačuje sa jednoduchou konštrukciou, jednotnou farbou a efektnými zaobleniami, ktoré sú momentálne propagované architektmi a dizajnérmi. Poschodová posteľ VIKI sa nesie v duchu škandinávskeho štýlu, kde kľúčovou vlastnosťou je funkčnosť, a forma má odrážať praktické využitie nábytku. Poschodová posteľ VIKI od Lano Meble nie je typickou posteľou pre súrodencov. Má až tri matrace, čo umožňuje spánok trom súrodencom. Jeden sa nachádza hore, druhý dole a tretí na vysúvacej platforme. Poschodová posteľ VIKI sa teda ideálne hodí do izby, ktorú zdieľajú tri deti, ale aj pre chlapcov a dievčatá, ktorí radi prijímajú svojich priateľov na noc.
Bezpečná konštrukcia, ktorá vydrží celé detstvo – borovicová poschodová posteľ VIKI
Poschodová posteľ VIKI je vyrobená z borovicového dreva. Je to materiál trvácny, odolný voči mechanickým poškodeniam a veľkému zaťaženiu. Konštrukcia postele pre súrodencov VIKI je teda nesmierne pevná. Okrem toho je to posteľ so zásuvkami, ktoré poskytujú dodatočný úložný priestor napríklad na posteľnú bielizeň alebo hračky.

Pevné a bezpečné – borovicová poschodová posteľ VIKI k tvojej dispozícii
Bez ohľadu na vek dieťaťa chcete, aby jeho spánok bol nielen pokojný, ale aj bezpečný. Poschodová posteľ VIKI má bezpečnostné zábrany zo všetkých strán. Vpredu ich môžete namontovať na pravú alebo ľavú stranu v závislosti od toho, kde bude pohodlný rebrík. Navyše je povrch dreva ošetrený certifikovanými lakmi, ktoré sú bezpečné pre deti.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom VIKI, označeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| additional Odnímateľná zábrana namiesto štandardnej | 13729 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | VIKI |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | borovica |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | 86 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| rzut 360 | Lozeczko_VIKI |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Borovica |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
