BLANKA 90x200 olivová poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo sa zamiluješ do BLANKY:
- miluje prirodzenosť Je vyrobená z borovicového dreva.
- má rada zmeny Môžeš ju rozložiť na dve samostatné postele.
- je funkčná Skryje v sebe tretí, vysúvací spací povrch.
- bezpečnosť je jej druhé meno Je pokrytá lakmi bezpečnými pre tvoje deti.
- má veľkú silu Každý jej spací povrch unesie 100 kg.
- je prispôsobená tebe Má univerzálne montovaný rebrík L/P.
Objavte posteľ BLANKA
Objavte posteľ BLANKA
Využite neopakovateľnú príležitosť na kúpu pevného bieleho poschodového lôžka BLANKA 90x200 od Lano Meble
Spanie vo vlastnej posteli a odsťahovanie sa zo spálne rodičov sa stanú menej stresujúcimi, ak v detskej izbe bude čakať roztomilá poschodová posteľ BLANKA. Pevná, drevená konštrukcia zabezpečuje bezpečnosť, a krásna farebnosť sa stará o to, aby počas zaspávania z detskej tváre nezmizol úsmev. BLANKA je poschodová posteľ, v ktorej môže úspešne spať samostatne aj dvojročné alebo trojročné dieťa. Môže byť teda prvým klasickým nábytkom po detskej postieľke alebo spaní spolu s rodičmi. Obávaš sa o bezpečnosť takého malého dieťaťa, ktoré trávi celú noc v inej miestnosti ako ty? Zbytočne! Vysoké zábradlia účinne zabraňujú náhodnému skĺznutiu z matraca, a široké schody rebríka sú stabilné a podopierajú veľkú časť chodidla.
Individuálny prístup nájdete v Lano Meble pri kúpe bielej poschodovej postele BLANKA pre vaše deti
V poslednej dobe je v móde úsporný v tvare, škandinávsky dizajn. Tvoje dieťa môže mať celkom iný názor ohľadom výzdoby detskej izby a je dobré ho v tomto počúvať. Môžeš rozhodnúť o prítomnosti zásuviek poschodovej postele BLANKA a splniť sen svojho dieťaťa. My sa postaráme o to, aby bolo nadšené výsledkom.

Priestranné zásuvky v bielej poschodovej posteli BLANKA sú najlepšími priateľmi poriadku v detskej izbe
Na spodku trojposteľovej poschodovej postele BLANKA môžu byť výsuvné zásuvky, ak sa rozhodneš pre takúto variantu. Ich priestranný vnútorný priestor pojme veľa vecí, ktoré zapratávajú priestor v detskej izbe, napríklad dlho nepoužívané hračky alebo prikrývky, po ktoré siahneš len v zime. Ďalší, výsuvný matrac na spodku sa stane neoceniteľnou pomocou, keď dieťa pozve na noc priateľov na veľké prenocovanie – zabezpečí hosťom komfort bez potreby použitia ďalších nafukovacích matracov.

Ahoj, zoznám sa so mnou bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznám s každým rozmerom BLANKY, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | BLANKA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | olivový |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 86 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | Olivová |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
