ALEX 80x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si ALEXA zamilujete:
- podnecuje kreativitu Dáva pocit hry a dobrodružstva.
- je útočiskom Po náročnom dni je ideálnym miestom na chvíľu relaxu.
- je bezpečná Má vhodne profilované zábrany.
- poskytuje rodičovi pokoj Má zábrany, ktoré zabraňujú vypadnutiu dieťaťa.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík (vľavo/vpravo).
- uľahčuje mnoho činností Jednoduchá montáž.
bavlnená poschodová posteľ ALEX 80x200 – skutočný raj na zemi pre deti
Detská posteľ domček ALEX je splneným snom každého drobca. Je to presne premyslená a starostlivo vyrobená konštrukcia, ktorá podnecuje kreativitu a pôsobí na zmysly. Vysoká odolnosť a stabilita z nej robia detský nábytok, ktorý sa bude bez problémov používať dlhé roky. Garantujeme tiež, že každé dieťa bude mať z jeho vlastnenia radosť každý deň. V Lano Nábytok kladieme najväčší dôraz nielen na vizuálnu stránku, ale najmä na funkčnosť detských postelí. V súvislosti s tým poschodová posteľ domček ALEX poskytuje nielen pohodlný spánok, ale aj bezpečné uloženie rôznych drobností. Pod detskou posteľou ALEX sa nachádzajú praktické zásuvky, ktoré umožňujú schovať posteľnú bielizeň, oblečenie a početné hračky. Už nebudete mať problém s predmetmi pohádzanými po izbe. Teraz pre ne bude vždy miesto.
Vždy pokojný spánok dieťatka – s bavlnenou poschodovou posteľou ALEX
Poschodová posteľ domček ALEX je vynikajúcou základňou pre deti a útočiskom po celom vyčerpávajúcom dni v škole. Musíme tu spomenúť plnú ochranu, ktorú táto konštrukcia poskytuje. Rebrík detskej postele ALEX má vhodne profilované priečky, ktoré zaisťujú vstup na posteľ a zliezanie z nej bezpečným spôsobom. Všetky dosky namontované v ráme zabraňujú vypadnutiu z postele a zaručujú úplný pokoj aj v prípade veľmi pohyblivých detí. Detská posteľ domček ALEX je štýl, okolo ktorého neprejdete ľahostajne. Rovnako ako žiadne dieťatko. S jej pomocou vytvoríte rozprávkový priestor, ktorý ovplyvní vývoj, pohodu aj kreativitu každého dieťaťa. Každá chvíľa strávená na detskej posteli ALEX so strieškou bude nezabudnuteľným momentom. Nenechajte sa zmýliť očarujúcim charakterom poschodovej postele ALEX. Je to plne funkčné a bezpečné spanie pre dvoch súrodencov. Navyše konštrukcia v podobe striešky na hornej časti postele môže byť použitá ako súčasť krytu.

Objavte praktické zásuvky bavlnenej poschodovej postele ALEX
Celá konštrukcia detskej postele ALEX so strieškou je rozprávkovo jednoduchá na montáž a zvládne ju každý. To však nie je všetko. Poschodová posteľ domček ALEX je riešením na mieru 21. storočia. Bez ohľadu na to, či sa usídli v menšej alebo väčšej detskej izbe, určite oceníte praktické zásuvky, ktorými poschodová posteľ domček ALEX disponuje. Dodatočné miesto je v prípade detí vždy nad zlato. V detskej posteli ALEX so zásuvkami zmestíte čokoľvek chcete.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom ALEXA, vyznačeným na obrázku vedľa ➔


Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Nábytok
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | ALEX |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 217 cm |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
