ALEX 90x180 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si ALEX zamilujete:
- podnecuje kreativitu Dodáva pocit hry a dobrodružstva.
- je útočiskom Po náročnom dni ideálne miesto na chvíľu relaxu.
- je bezpečná Má vhodne tvarované zábrany.
- zaisťuje pokoj pre rodičov Má zábrany, ktoré zabraňujú vypadnutiu dieťaťa.
- prispôsobená vám Má univerzálne namontovateľný rebrík L/P.
- uľahčuje mnoho činností Jednoduchá montáž.
Splňte najtajnejšie sny detí – s rozprávkovou bavlnenou poschodovou posteľou ALEX 90x180
Detská posteľ domček ALEX je splneným snom každého drobca. Ide o premyslenú a starostlivo spracovanú konštrukciu, ktorá podnecuje kreativitu a pôsobí na zmysly. Vysoká odolnosť a stabilita z nej robia detský nábytok, ktorý bude bez problémov slúžiť dlhé roky. Garantujeme, že každé dieťa sa z nej bude tešiť každý jeden deň. V Lano Meble kladieme najväčší dôraz nielen na vizuálnu stránku, ale predovšetkým na funkčnosť detských postelí. Vďaka tomu poschodová posteľ domček ALEX zaisťuje nielen pohodlný spánok, ale aj bezpečné uloženie rôznych drobností. Pod detskou posteľou ALEX sa nachádzajú praktické zásuvky, ktoré umožňujú schovať posteľnú bielizeň, oblečenie aj početné hračky. Už nebudete mať problém s vecami rozhádzanými po izbe. Teraz pre ne bude vždy miesto.
Strážca pokojného spánku vášho dieťaťa – Bavlnená poschodová posteľ domček ALEX
Poschodová posteľ domček ALEX je vynikajúcou základňou pre deti a útočiskom po celom vyčerpávajúcom dni v škole. Musíme spomenúť plnú ochranu, ktorú táto konštrukcia poskytuje. Rebrík detskej postele ALEX má vhodne tvarované priečky, ktoré zaisťujú vstupovanie a schádzanie z postele bezpečným spôsobom. Všetky dosky namontované v ráme zabraňujú vypadnutiu z postele a zaručujú úplný pokoj aj v prípade veľmi neposedných detí. Detská posteľ domček ALEX je štýl, ktorý nenechá nikoho chladným. Rovnako ako žiadne dieťa. S jej pomocou vytvoríte rozprávkový priestor, ktorý ovplyvní rozvoj, pohodu aj kreativitu každého dieťaťa. Každá chvíľa strávená na detskej posteli ALEX so strieškou bude nezabudnuteľným momentom. Nenechajte sa zmýliť očarujúcim charakterom poschodovej postele ALEX. Ide o plne funkčné a bezpečné spanie pre dvoch súrodencov. Navyše konštrukcia v podobe striešky v hornej časti postele môže byť využitá ako časť clony.

A vy čo uložíte do zásuviek bavlnenej poschodovej postele ALEX?
Celá konštrukcia detskej postele ALEX so strieškou je rozprávkovo jednoduchá na montáž a zvládne ju každý. To však nie je všetko. Poschodová posteľ domček ALEX je riešením na mieru 21. storočia. Bez ohľadu na to, či bude umiestnená v menšej alebo väčšej detskej izbe, určite oceníte praktické zásuvky, ktorými poschodová posteľ domček ALEX disponuje. Miesto navyše je v prípade detí vždy nad zlato. Do detskej postele ALEX so zásuvkami zmestíte čokoľvek, čo budete chcieť.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom ALEXA, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔


Doplnkové informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | ALEX |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x180 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 217 cm |
| Hmotnosť | 65 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x180 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
