ARON 80x180 bavlna detská jednolôžková posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete ARON:
- je univerzálna Vhodná pre chlapcov aj dievčatá.
- zachováva si štýl Jedinečný a neopakovateľný vzhľad.
- je bezpečná Obklopená drevenými bariérami.
- praktická a jednoduchá Jednoduchá svojpomocná montáž.
- miluje prirodzenosť Vyrobená z prírodných a ekologických materiálov.
- nepoškriabe podlahu Jej zásuvky majú gumené kolieska.
Dizajnová bavlnená posteľ pre najmenších ARON 80x180 od Lano Meble
Detská posteľ typu domček ARON od Lano Meble je splneným snom každého dieťaťa. Je to kus nábytku v tvare, ktorý podnieti kreativitu každého drobca. Premyslená konštrukcia, vysoká odolnosť a stabilita zaručujú roky bezproblémového používania a úsmev vášho dieťaťa každý deň. V Lano Meble venujeme veľkú pozornosť nielen vizuálnej stránke, ale aj funkčnosti. Detská posteľ ARON nie je len pohodlným miestom na spanie, ale ponúka aj možnosť uloženia rôznych detských doplnkov. Pod posteľou je dostatok miesta na umiestnenie 2 priestranných zásuviek. Môžete si ich dokúpiť pri konfigurácii produktu. Skvelá zábava a komfortný odpočinok sú zaručené.
Drevená bavlnená detská posteľ ARON – pevná a odolná
Ako sme už spomenuli, posteľ ARON je výnimočná vďaka svojmu tvaru, takže sa bude dokonale hodiť do izby pre dievča aj chlapca. Na maľovanie boli použité ekologické farby, ktoré sú pre dieťa 100% bezpečné. Detská posteľ typu domček je kus nábytku, ktorému neodolá žiadne dieťa. Garantujeme vám, že sa s ňou žiadny drobec nebude chcieť rozlúčiť a každá chvíľa v nej strávená bude mať cenu zlata. Posteľ domček ARON je ideálnym riešením pre každú útulnú detskú izbu.

Matrac na spanie – dôležitý prvok bavlnenej postele ARON 80x180
Posteľ so zabudovanou strieškou nie je len dekoratívnym prvkom. Môže slúžiť aj ako súčasť ochranného krytu. Celá konštrukcia je vyrobená z masívnych borovicových dosiek, ktoré tvoria stabilný rošt pod matrac. Rám postele je obklopený drevenými bariérami, čo zaisťuje bezpečnosť aj pre tie najaktívnejšie deti. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby sa nepohla ani pri tých najväčších detských hrách. Celá montáž je mimoriadne jednoduchá – dalo by sa povedať, že až detsky ľahká! Okrem pohodlnej a pevnej postele netreba zabúdať ani na výber vhodného matraca na spanie. Ten zaručí pokojný odpočinok a pohodlie počas spánku. Neviete, ako vybrať matrac pre váš poklad? Nič zložité. Pozrite si sekciu AKÝ MATRAC VYBRAŤ alebo nás kontaktujte.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred finálnym výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele ARON, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Dodatočné informácie k fotografiám a farbám postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | ARON |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 132,5 cm |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
