AXEL 90x200 bavlna poschodová posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, pre ktoré si AXEL zamilujete:
- je praktická Praktické poschodové usporiadanie, ktoré pomáha udržiavať poriadok v izbe.
- originálny vzhľad Jedinečný dizajn postele, ktorý vyniká nad ostatnými.
- je odolná Vyrobená z borovicového dreva.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík (vľavo/vpravo).
- podnecuje fantáziu Môžete vytvoriť posteľ presne podľa prianí vašej ratolesti.
- je pohodlná Vďaka vhodnému matracu zaručuje komfortný spánok.
Lano Meble sa postará o pokojný spánok vašich detí s bavlnenou poschodovou posteľou AXEL 90x200
Pripravujete sa na zariadenie detskej izby pre súrodencov? Poschodová posteľ AXEL je vynikajúcou voľbou. V Lano Meble radi plníme detské priania a každé dieťa zdieľajúce izbu s bratom alebo sestrou tajne sníva o výnimočnej posteli, ktorá sa stane jeho základňou a útočiskom. AXEL, teda poschodová posteľ typu domček, sa hodí do každého interiéru a umožní ušetriť priestor.
Pokojný spánok vašim deťom zaručí bavlnená poschodová posteľ AXEL od Lano Meble
Dobre vieme, že pre každého rodiča je najdôležitejšia bezpečnosť detí. Práve preto zaručujeme najvyššiu kvalitu našich produktov. Posteľ pre súrodencov AXEL bola vyrobená z borovicového dreva. Tento materiál je nielen ekologický a odolný, ale aj úplne bezpečný pre najmenších, vrátane malých alergikov.

Stavte na prispôsobenie s bavlnenou poschodovou posteľou AXEL 90x200 od Lano Meble
Na pokojný spánok vášho dieťaťa má vplyv nielen samotná posteľ, ale aj matrac na spanie. V Lano Meble si objednáte model prispôsobený rozmerom postele. V tejto otázke vám dávame široký výber, pretože vy najlepšie viete, aký stupeň tvrdosti a typ výplne budú vašim deťom vyhovovať. Pamätajte, že pri kúpe poschodovej postele AXEL si môžete vybrať dva rôzne matrace.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom AXEL, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔


Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | AXEL |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 192,7 cm |
| Hmotnosť | 61 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
