BELLA 80x180 mliečna čokoláda detská jednolôžková posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si BELLA zamilujete:
- je vybavený zábranamiToto je ideálna prvá posteľ pre dieťa.
- podporuje nezávislosť batoľaťaUmožňuje mu dostať sa dovnútra a von samostatne, bez rizika pádu.
- je ideálny na spanie a hranieSpája v sebe funkciu miesta na odpočinok s priestorom na hranie počas dňa.
- má krásny štýlUniverzálny a nadčasový dizajn z nej robí miesto v každej detskej izbe.
- zaisťuje dobrý spánokAj pre rodičov, ktorí vedia, že ich bábätko spí na bezpečnom mieste.
- je štýlový a bezpečnýPoskytuje vášmu dieťatku harmonický priestor pre rozvoj.
Jedinečná postieľka vo farbe mliečnej čokolády pre vášho drobca, vďaka ktorej bude každý spánok pokojný
BELLA detská postieľka , je nízka detská posteľ, ktorá bola navrhnutá pre najmenšie deti. Jeho bariéra znižuje riziko náhodného vypadnutia dieťaťa z postele počas spánku. Vstup do postele sa nachádza na ľavej alebo pravej strane - rozhodnete sa pri inštalácii. Posteľ BELLA je vyrobený z odolné a bezpečné borovicové drevo . Je dostupný v mnohých farbách – ood klasická farba dreva, biela a sivá a grafit . Vďaka takejto rozmanitosti ich ľahko zladíte s dekorom detskej izby vášho dieťaťa. Toto aj posteľ pre chlapca aj dievča . Je dostupný v niekoľkých veľkostiach, vďaka čomu je ideálny aj pre v staršej detskej izbe . V Lano Meble , vieme, aké dôležité je pohodlie bábätka, preto sme postele, môžete si vybrať z niekoľkých typov matracov – v mnohých veľkostiach a z rôznych materiálov. Všetky materiály, z ktorých sú postele vyrobené, sú certifikované.
Detská posteľ vo farbe mliečnej čokolády BELLA - dizajn, vďaka ktorému je spánok jedinečný
Univerzálna posteľ BELLA , s nadčasovým dizajnom odkazujúcim na Škandinávsky štýl , bude fungovať skvele pre oboch v izbe bábätiek a trochu väčších detí . Možnosť farebné zladenie postele Vďaka tomu je vhodný pre akýkoľvek štýl a zdôrazňuje súčasné trendy dizajnu. Posteľná terasa Je určený na zdvihnutie do 100 kg. Vďaka tomu môžete ísť s dieťaťom spať a čítať spolu rozprávky, ak máte chuť. Výberom bezpečné postele pre deti , poskytujete svojmu drobcovi pohodlie a dokonalý priestor na spanie.

Posteľ BELLA pre malé dieťa - očarujúci priestor na spánok od Lano Meble
Drevená detská posteľ BELLA bola navrhnutá tak, aby poskytovala multifunkčnú starostlivosť o pohodlie dieťatka počas spánku aj pri hre. V Lano Meble , vieme, aká dôležitá je bezpečnosť malých detí, preto pri navrhovaní Posteľ BELLA , dbali sme na každý dizajnový a materiálový detail. Vyberte si štýlové a bezpečná posteľ pre dieťa od Lano Meble , s možnosťou personalizácie a poskytnúť vášmu drobcovi harmonický priestor na rozvoj. BELLA je perfektná prvá posteľ pre deti , do ktorej môžete prejsť z klasickej detskej postieľky. Je nízka, vďaka čomu je úplne bezpečná. Zábrany na posteľ chránia deti od vypadnutia počas spánku. Postieľku možno použiť aj ako ohrádku . Je vyrobený z pevných materiálov, ktoré sú bezpečné pre deti. Zaisťuje pohodlný spánok a umožňuje nastavenie typ matraca . Vyberte bezpečné lôžko pre dieťa s výnimočnou funkčnosťou a štýlom.

Ahoj, spoznaj ma lepšie!
Pred konečným výberom si skontrolujte každý z rozmerov BELLA, označený na obrázku nižšie ➔

Objavte BELLA
detská montessori poschodová posteľ Objavte BELLA
detská montessori poschodová posteľ Ďalšie informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú len ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | BELLA |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | mliečna čokoláda |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 45 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Mliečna čokoláda |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
