BLANKA 80x160 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, pre ktoré si zamilujete BLANKU:
- miluje prirodzenosť Vyrobená je z borovicového dreva.
- má rada zmeny Môžete ju rozložiť na tri samostatné postele.
- je funkčná Ukrýva v sebe tretie, výsuvné lôžko.
- bezpečnosť je jej druhé meno Povrch je ošetrený lakmi bezpečnými pre vaše deti.
- disponuje veľkou silou Každé jej lôžko unesie 100 kg.
- prispôsobená vám Má univerzálne namontovateľný rebrík (ľavý/pravý).
Chcete pre svoje ratolesti to najlepšie? Doprajte im bavlnenú poschodovú posteľ BLANKA 80x160 od Lano Nábytok
Spanie vo vlastnej posteli a sťahovanie z rodičovskej spálne bude menej stresujúce, ak v detskej izbe bude čakať očarujúca poschodová posteľ BLANKA. Solidná drevená konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a krásne farby sa postarajú o to, aby z detskej tváre pri zaspávaní nezmizol úsmev. BLANKA je poschodová posteľ, v ktorej môže úspešne samostatne spať aj dvojročné či trojročné dieťa. Môže to byť teda prvý klasický nábytok po detskej postieľke. Bojíte sa o bezpečnosť takého drobca, ktorý trávi celú noc v inej miestnosti? Zbytočne! Vysoké zábrany účinne bránia náhodnému zošmyknutiu sa z matraca a široké stupienky rebríka sú stabilné a podpierajú veľkú časť chodidla.
Moderný pohľad na detskú izbu vám prináša nákup bavlnenej poschodovej postele BLANKA od Lano Nábytok
V poslednom čase je v móde tvarovo úsporný škandinávsky dizajn. Vaše dieťa však môže mať na zariadenie detskej izby úplne iný názor a oplatí sa ho vypočuť. Môžete sa rozhodnúť pre zásuvky k poschodovej posteli BLANKA a splniť tak sen svojej ratolesti. My sa postaráme o to, aby bola výsledkom nadšená.

Množstvo možností na vás čaká pri kúpe bavlnenej poschodovej postele BLANKA od Lano Nábytok
V spodnej časti trojlôžkovej poschodovej postele BLANKA sa môžu nachádzať výsuvné zásuvky, ak sa pre tento variant rozhodnete. Ich priestranný interiér pojme množstvo vecí, ktoré zapratávajú priestor v detskej izbe, napr. dlho nepoužívané hračky alebo deky. Dodatočný výsuvný matrac v spodnej časti sa stane neoceniteľným pomocníkom, keď si dieťa pozve priateľov na prespanie – hosťom poskytne komfort bez nutnosti vyťahovať nafukovacie matrace.

Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele BLANKA, ktorý je vyznačený na obrázku


Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Nábytok
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12181, 10457, 14841, 10772, 14857, 3753, 10537, 10570, 14852 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12180, 10434, 10751, 10477, 10394 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | BLANKA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x160 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 168 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 71 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 160 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 150 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 80 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x160 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
