BLANKA 80x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete BLANKU:
- miluje prirodzenosť Vyrobená je z borovicového dreva.
- má rada zmeny Môžete ju rozložiť na tri samostatné postele.
- je funkčná Ukrýva v sebe tretie, výsuvné lôžko.
- bezpečnosť je jej druhé meno Je lakovaná lakmi bezpečnými pre vaše deti.
- disponuje veľkou silou Každé lôžko unesie 100 kg.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík (vľavo/vpravo).
Pozrite sa, ako bavlnená poschodová posteľ BLANKA 80x200 dokonale zapadne do interiéru detskej spálne
Spanie vo vlastnej posteli a sťahovanie z rodičovskej spálne bude menej stresujúce, ak v detskej izbe bude čakať očarujúca poschodová posteľ BLANKA. Pevná drevená konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a krásne farby sa postarajú o to, aby sa pri zaspávaní z detskej tváre nevytratil úsmev. BLANKA je poschodová posteľ, v ktorej môže úspešne spať samostatne aj dvojročné alebo trojročné dieťa. Môže byť teda prvým klasickým kusom nábytku po detskej postieľke alebo spoločnom spaní s rodičmi. Bojíte sa o bezpečnosť takéhoto drobca, ktorý trávi celú noc v inej miestnosti ako vy? Zbytočne! Vysoké zábrany účinne bránia náhodnému zošmyknutiu z matraca a široké stupienky rebríka sú stabilné a podpierajú veľkú časť chodidla.
Počúvajte potreby svojich detí a spoločne navrhnite bavlnenú poschodovú posteľ BLANKA v Lano Meble
V poslednej dobe je v móde úsporný škandinávsky dizajn. Vaše dieťa môže mať na zariadenie detskej izby úplne iný názor a oplatí sa ho vypočuť. Môžete sa rozhodnúť pre zásuvky k poschodovej posteli BLANKA a splniť sen vášho dieťaťa. My sa postaráme o to, aby bolo výsledkom nadšené.

Vaše deti si nanovo zamilujú svoju izbu vďaka bavlnenej poschodovej posteli BLANKA od Lano Meble
V spodnej časti trojmiestnej poschodovej postele BLANKA sa môžu nachádzať výsuvné zásuvky, ak sa rozhodnete pre tento variant. Ich priestranný interiér pojme množstvo vecí, ktoré zapĺňajú priestor v detskej izbe, napr. dlho nepoužívané hračky alebo deky, po ktorých siahate len v zime. Prídavný, výsuvný matrac v spodnej časti bude neoceniteľnou pomocou, keď si dieťa pozve priateľov na veľké prenocovanie – hosťom zabezpečí komfort bez potreby siahať po ďalších nafukovacích matracoch.

Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele BLANKA vyznačeným na nákrese.


Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12185, 10439, 10756, 10482, 10399 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | BLANKA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 82 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 80 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
