BLANKA 90x180 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete BLANKU:
- miluje prirodzenosť Vyrobená je z borovicového dreva.
- má rada zmeny Môžete ju rozložiť na tri samostatné postele.
- je funkčná Ukýva v sebe tretie, výsuvné lôžko.
- bezpečnosť je jej druhé meno Je pokrytá lakmi bezpečnými pre Vaše deti.
- disponuje veľkou silou Každé jej lôžko unesie 100 kg.
- prispôsobená Vám Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
Ukážte deťom, akú zábavu prináša spanie na bavlnenej poschodovej posteli BLANKA 90x180 od Lano Nábytok
Spanie vo vlastnej posteli a sťahovanie z rodičovskej spálne sa stane menej stresujúcim, ak bude v detskej izbe čakať pôvabná poschodová posteľ BLANKA. Robustná drevená konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a krásne farby sa postarajú o to, aby pri zaspávaní z detskej tváre nezmizol úsmev. BLANKA je poschodová posteľ, v ktorej môže úspešne a samostatne spať aj dvojročné či trojročné dieťa. Môže to byť teda prvý klasický kus nábytku po detskej postieľke alebo po spaní s rodičmi. Obávate sa o bezpečnosť takéhoto drobca, ktorý trávi celú noc v inej miestnosti ako Vy? Zbytočne! Vysoké zábrany účinne bránia náhodnému skĺznutiu z matraca a široké stupienky rebríka sú stabilné a podpierajú veľkú časť chodidla.
Moderná bavlnená poschodová posteľ BLANKA na dlho zavíta do izby Vašich ratolestí
V poslednej dobe je v móde tvarovo úsporný škandinávsky dizajn. Vaše dieťa môže mať úplne iný názor na zariadenie detskej izby a oplatí sa ho v tom vypočuť. Môžete sa rozhodnúť pre prítomnosť zásuviek poschodovej postele BLANKA a splniť tak sen Vášho dieťaťa. My sa postaráme o to, aby bolo s výsledkom nadšené.

Prispôsobte bavlnenú poschodovú posteľ BLANKA potrebám svojich malých detí
V spodnej časti trojmiestnej poschodovej postele BLANKA sa môžu nachádzať výsuvné zásuvky, ak sa pre takýto variant rozhodnete. Ich priestranný interiér pojme veľa vecí, ktoré zahlcujú priestor v detskej izbe, napr. dávno nepoužívané hračky alebo deky, po ktorých siahate len v zime. Dodatočný výsuvný matrac v spodnej časti sa stane neoceniteľným pomocníkom, keď si dieťa pozve priateľov na veľkú prespávačku – hosťom poskytne pohodlie bez nutnosti siahať po ďalších nafukovacích matracoch.

Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele BLANKA, ktorý je vyznačený na nákrese


Dodatočné informácie k fotografiám a farbám postelí od Lano Nábytok
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú len ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12189, 10465, 13563, 10780, 13539, 10422, 10545, 10578, 13551 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12188, 10442, 10761, 10485, 10402 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | BLANKA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x180 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 79 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 170 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x180 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
