BLANKA 90x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete BLANKU:
- miluje prirodzenosť Vyrobená je z borovicového dreva.
- má rada zmeny Môžete ju rozložiť na tri samostatné postele.
- je funkčná Ukrýva v sebe tretie, výsuvné lôžko.
- bezpečnosť je jej druhé meno Je pokrytá lakmi bezpečnými pre vaše deti.
- disponuje veľkou silou Každé jej lôžko unesie 100 kg.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík Ľ/P.
Využite jedinečnú príležitosť na nákup pevnej bavlnenej poschodovej postele BLANKA 90x200 od Lano Meble
Spanie vo vlastnej posteli a sťahovanie z rodičovskej spálne bude menej stresujúce, ak v detskej izbe bude čakať očarujúca poschodová posteľ BLANKA. Pevná drevená konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a krásna farebnosť sa postará o to, aby z detskej tváre pri zaspávaní nezmizol úsmev. BLANKA je poschodová posteľ, v ktorej môže úspešne samostatne spať aj dvojročné či trojročné dieťa. Môže byť teda prvým klasickým nábytkom po detskej postieľke alebo spoločnom spaní s rodičmi. Bojíte sa o bezpečnosť takého malého dieťaťa, ktoré trávi celú noc v inej miestnosti ako vy? Zbytočne! Vysoké zábrany účinne bránia náhodnému skĺznutiu z matraca a široké stupienky rebríka sú stabilné a podpierajú veľkú časť chodidla.
Individuálny prístup nájdete v Lano Meble pri kúpe bavlnenej poschodovej postele BLANKA pre vaše deti
V poslednej dobe je v móde tvarovo úsporný škandinávsky dizajn. Vaše dieťa môže mať na zariadenie detskej izby úplne iný názor a oplatí sa ho v tom počúvať. Môžete sa rozhodnúť pre prítomnosť zásuviek poschodovej postele BLANKA a splniť tak sen vášho dieťaťa. My sa postaráme o to, aby bolo výsledkom nadšené.

Priestranné zásuvky v bavlnenej poschodovej posteli BLANKA sú najlepšími priateľmi poriadku v detskej izbe
V spodnej časti trojlôžkovej poschodovej postele BLANKA sa môžu nachádzať výsuvné zásuvky, ak sa pre tento variant rozhodnete. Ich priestranný vnútrajšok pojme veľa vecí, ktoré zapratávajú priestor v detskej izbe, napr. dávno nepoužívané hračky alebo deky, po ktorých siahate len v zime. Dodatočný, výsuvný matrac v spodnej časti sa stane neoceniteľnou pomocou, keď si dieťa pozve priateľov na veľkú prespávačku – hosťom zabezpečí komfort bez nutnosti vyťahovať ďalšie nafukovacie matrace.

Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Objavte poschodovú posteľ BLANKA
Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom BLANKY vyznačeným na nákrese


Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | BLANKA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 86 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
