CONCEPT 80x190 bavlna łóżko montessori podłogowe dziecięce kojec Lano Meble
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si CONCEPT zamilujete:
- je odolná voči poškodeniu Borovicové drevo je trvácne a odolné voči oderu a nárazom.
- prispôsobí sa zmenám v usporiadaní Jednoducho sa prispôsobí meniacim sa potrebám a vkusu dieťaťa.
- poskytuje pohodlný a komfortný spánok Dieťa si môže užiť pohodlný a pokojný spánok.
- prispôsobte si ju podľa seba K dispozícii je niekoľko variantov zábrany.
- cení si bezpečnosť Drevené zábrany chránia dieťa počas spánku a hry.
- solidnosť je základ Masívny rošt zaisťuje stabilitu a bezpečnosť.
Objavte posteľ CONCEPT
Objavte posteľ CONCEPT
Spoločník každého malého drobca – bavlnená detská posteľ ohrádka CONCEPT 80x190
Detská posteľ typu ohrádka CONCEPT je miestom na spanie vytvoreným pre minimalistické interiéry. V moderných priestoroch sa bude vynímať dokonale, ale nielen tam. Vďaka svojmu univerzálnemu charakteru ju môžete zladiť s akýmkoľvek usporiadaním bez ohľadu na použitý štýl. Detská posteľ CONCEPT je kus nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jednoduchý, nevtieravý štýl je výhodou, ktorú určite oceníte pri periodickej zmene dizajnu v detskej izbe. Detská posteľ typu ohrádka CONCEPT má však ešte viac výhod. Predovšetkým je veľmi pohodlná a dieťa sa po celom dni intenzívnych hier môže bezpečne uložiť k odpočinku.
Správny matrac pre hlboký spánok – bavlnená detská posteľ ohrádka CONCEPT 80x190
Pohodlná a pevná detská posteľ CONCEPT je základom. Je to základ pre hlboký, zdravý a regeneračný spánok. K tejto skladačke je však potrebný ešte jeden prvok. Je ním pohodlný a správne zvolený matrac podľa potrieb dieťaťa. Neviete, ako ho vybrať? Pozrite sa do sekcie: AKÝ MATRAC VYBRAŤ alebo nás kontaktujte. Čo robí detskú posteľ CONCEPT takou bezpečnou? Je to predovšetkým najkvalitnejší materiál – borovicové drevo. Vďaka tejto surovine je posteľ mimoriadne pevná a stabilná. Nezľakne sa odrenín, nárazov ani iných každodenných výziev. Môžete si byť istí, že vďaka vhodne navrhnutým dreveným zábranám má dieťa počas spánku aj dennej hry plnú ochranu. Všetky rohy postele sú zaoblené, čo zabraňuje náhodnému odreniu jemnej detskej pokožky.

Bavlnená detská posteľ CONCEPT je kus nábytku, ktorý očarí každého
Konštrukcia tejto pevnej detskej postele CONCEPT je navrhnutá tak, aby umožňovala bezpečnú hru a odpočinok. Drevené zábrany okolo postele predstavujú tichú ochranu, ktorá neustále dohliada na bezpečnosť vášho drobca. Za zmienku stojí aj masívny rám vyrobený z drevených dosiek. Kúpte si detskú posteľ CONCEPT a určite splní všetky vaše očakávania.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom CONCEPTU, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zábrana na posteľ | 14989, 13732, 13733, 13734, 13729 |
| Druh | ohrádka |
| Model | CONCEPT |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x190 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 68 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý na výber |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 80x190 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
