CONCEPT 80x200 tmavá čokoláda detská Montessori podlahová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si CONCEPT zamilujete:
- je odolný voči poškodeniuBorovicové drevo je trvácne a odolné voči oderom a nárazom.
- prispôsobí sa zmenám v usporiadaníĽahko sa prispôsobí meniacim sa potrebám a chuti dieťaťa.
- zaisťuje pohodlné a pohodlné spanieBábätko si môže užiť pohodlný a pokojný spánok.
- uprav si to podľa sebaK dispozícii je niekoľko variantov zábrany.
- hodnoty bezpečnostiJeho drevené zábrany chránia dieťa pri spánku a hre.
- spoľahlivosť je základMasívny rám zaisťuje stabilitu a bezpečnosť.
Objavte posteľ CONCEPT
Objavte posteľ CONCEPT
Detská posteľ vo farbe tmavej čokolády CONCEPT 80x200 - minimalistická forma, prispôsobená potrebám dieťaťa
Detská posteľ CONCEPT typu ohrádka je spánok vytvorený pomocou myslite na minimalistické aranžmány . Skvele sa bude hodiť do moderných priestorov, no nielen to. Pre ich univerzálny charakter ich zladíte ku každému aranžmánu bez ohľadu na použitý štýl. Detská posteľ CONCEPT je kus nábytku, ktorý zapadne do každého interiéru. Jednoduchý neokázalý štýl je výhodou, ktorú určite oceníte, ak budete aranžmán pravidelne meniť v detskej izbe . Detská posteľ CONCEPT typu ohrádka má však ešte viac výhod. V prvom rade je to veľmi pohodlné , a dieťa si po celom dni intenzívnych šibalstiev môže pokojne oddýchnuť.
Pohodlný matrac je kľúčom k úspechu - vyberte si ho do detskej postele CONCEPT horká čokoláda 80x200
Pohodlná a pevná detská posteľ CONCEPT toto je základ. To je základ pre hlboký, zdravý a regeneračný spánok. V tejto skladačke je však potrebný ešte jeden kúsok. Je to pohodlné a vhodne prispôsobené potrebám dieťaťa matrac . Neviete ako si vybrať? Pozrite sa na kartu: AKÝ MATRAC SI VYBRAŤ alebo kontaktujte nás . Čo robí Detská posteľ CONCEPT také bezpečné? Ide hlavne o materiál najvyššej kvality – borovicové drevo . Vďaka tomuto materiálu je posteľ mimoriadne pevný a stabilný . Nebojí sa odrenín, nárazov a iných každodenných výziev. Môžete si byť istí, že vďaka správne navrhnutému drevené zábrany Dieťa má plnú ochranu pri spánku a hre počas dňa. Všetky rohy postele sú zaoblené , ktorý zabraňuje náhodným odreninám jemnej detskej pokožky.

Ultramoderná a nadčasová - detská posteľ a ohrádka vo farbe tmavej čokolády CONCEPT
Konštrukcia tohto pevná detská posteľ CONCEPT je navrhnutý tak, aby umožňoval bezpečnú zábavu a relax. Drevené zábrany okolo postele tvoria, ako to bolo, tichá ochrana , ktorá neustále bdie nad ochranou bábätka. Za zmienku stojí aj masívny rám , ktorý je vyrobený z drevených dosiek. Kúpiť Detská posteľ CONCEPT , a určite splní všetky vaše očakávania.

Ahoj, spoznaj ma lepšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom KONCEPTU, označeným na obrázku nižšie ➔

Ďalšie informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú len ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12186, 10462, 13562, 10777, 13538, 10419, 10542, 10575, 13550 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zábrana na posteľ | 14989, 13732, 13733, 13734, 13729 |
| Druh | ohrádka |
| Model | CONCEPT |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | tmavá čokoláda |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x200 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 68 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý na výber |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 80x200 |
| Farba postele | Tmavá čokoláda |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
