CONCEPT 90x190 bavlna łóżko montessori podłogowe dziecięce kojec Lano Meble
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete CONCEPT:
- je odolná voči poškodeniu Borovicové drevo je trvácne a odolné voči odreninám a nárazom.
- prispôsobí sa zmenám v usporiadaní Ľahko sa prispôsobí meniacim sa potrebám a vkusu dieťaťa.
- zaisťuje pohodlné a komfortné spanie Dieťa si môže užívať pohodlný a pokojný spánok.
- prispôsobte si ju podľa seba K dispozícii je niekoľko variantov zábrany.
- vysoko si cení bezpečnosť Drevené zábrany chránia dieťa počas spánku a hier.
- solidnosť je základ Masívny rošt zaisťuje stabilitu a bezpečnosť.
Objavte posteľ CONCEPT
Objavte posteľ CONCEPT
Bavlnená detská posteľ CONCEPT 90x190 – prečo si ju vybrať?
Detská posteľ typu ohrádka CONCEPT je miesto na spanie vytvorené s ohľadom na minimalistické usporiadania. V moderných priestoroch sa uplatní dokonale, no nielen v nich. Vďaka svojmu univerzálnemu charakteru ju môžete zladiť v podstate s akýmkoľvek interiérom bez ohľadu na použitý štýl. Detská posteľ CONCEPT je nábytok, ktorý sa prispôsobí každému interiéru. Jednoduchý, nevtieravý štýl je výhodou, ktorú určite oceníte pri periodickej zmene dizajnu v detskej izbe. Detská posteľ typu ohrádka CONCEPT má však ešte viac výhod. Predovšetkým je veľmi pohodlná a dieťa sa môže bezpečne uložiť na odpočinok po celom dni intenzívnych hier.
Na čo treba pamätať pri výbere bavlnenej detskej postele CONCEPT 90x190?
Pohodlná a pevná detská posteľ CONCEPT je základ. Je to základ pre hlboký, zdravý a regeneračný spánok. K tejto skladačke je však potrebný ešte jeden prvok. Je ním pohodlný a správne zvolený matrac podľa potrieb dieťaťa. Neviete, ako ho vybrať? Pozrite si záložku: AKÝ MATRAC VYBRAŤ alebo nás kontaktujte. Čo robí detskú posteľ CONCEPT takou bezpečnou? Je to predovšetkým najkvalitnejší materiál – borovicové drevo. Vďaka tejto surovine je posteľ mimoriadne pevná a stabilná. Nebojí sa odrenín, nárazov ani iných každodenných výziev. Môžete si byť istí, že vďaka vhodne navrhnutým dreveným zábranám má dieťa počas spánku a cez deň počas hier plnú ochranu. Všetky rohy postele sú zaoblené, čo zabraňuje náhodným odreninám jemnej detskej pokožky.

Spoznajte bavlnenú detskú posteľ CONCEPT a nevymeníte ju za žiadnu inú
Konštrukcia tejto pevnej detskej postele CONCEPT je navrhnutá tak, aby umožňovala bezpečnú hru a odpočinok. Drevené zábrany okolo postele predstavujú akúsi tichú ochranu, ktorá neustále bdie nad bezpečím vášho drobca. Za zmienku stojí aj masívny rám, ktorý je vyrobený z drevených dosiek. Kúpte si detskú posteľ CONCEPT a určite splní všetky vaše očakávania.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom CONCEPTU, ktorý je vyznačený na obrázku vedľa ➔

Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12190, 10466, 13564, 10781, 13540, 10423, 10546, 10579, 13552 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Zábrana na posteľ | 14989, 13732, 13733, 13734, 13729 |
| Druh | ohrádka |
| Model | CONCEPT |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x190 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 68 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý na výber |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v dvoch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 90x190 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
