DALIA 80x160 bavlna poschodová posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, pre ktoré si DALIA zamilujete:
- je priateľská k deťom Laky a farby použité na jej povrchovú úpravu sú zdravotne nezávadné.
- zmestí tri deti Má dve poschodia a prídavnú výsuvnú časť.
- kreativita je jej druhé meno Vytvára priestor pre kreatívnu hru detí.
- hodí sa do mnohých aranžmánov Spája minimalistický dizajn s funkčnosťou.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- zdieľanie pre ňu nie je problém Dá sa ľahko rozdeliť na dve samostatné postele.
Spoznajte bavlnenú poschodovú posteľ domček DALIA 80x160 a na žiadnu inú sa už ani nepozriete
Hra na domček alebo trávenie hodín v domčeku na strome sú jedny z našich obľúbených spomienok na detstvo. S týmito chvíľami v pamäti sme vytvorili poschodovú posteľ typu domček DALIA, do ktorej sa zmestia až tri deti! Nábytok má dve poschodia a prídavnú výsuvnú časť, ktorá je vhodná aj pre tie najmenšie deti. A ak nastane čas na zmenu usporiadania izby, môžete posteľ rozdeliť na samostatné lôžka!
Spoznajte všetky vlastnosti, pre ktoré milujeme bavlnenú poschodovú posteľ domček DALIA
Robustný rám poschodovej postele domček DALIA sme vyrobili celý z borovicového dreva odolného voči prachu a rošt pod matrac z brezových lamiel typu FLEX. Nevyhnutným bezpečnostným prvkom sú vhodne umiestnené vysoké zábrany (vrátane hornej zábrany) a tiež rebrík s pohodlnými priečkami. Montáž pomocou imbusových skrutiek zabezpečuje, že konštrukcia je odolná a vydrží dlhé roky.

Zábrany a rebríky – bezpečnostné prvky, ktorými disponuje bavlnená poschodová posteľ domček DALIA
Poschodové postele domček DALIA nie sú len skvelým nápadom na zariadenie malej detskej izby, ale aj miestom pre kreatívnu hru. A keď už hovoríme o hre – ak vám chýba miesto na hry, hračky alebo iné detské predmety, poschodová posteľ typu domček DALIA má pre vás riešenie. Nábytok obsahuje dve priestranné zásuvky na uskladnenie, ktoré pomôžu udržať v miestnosti poriadok.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele DALIA, vyznačeným na nákrese vedľa ➔


Doplňujúce informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Nábytok
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie majú ilustračný charakter.
Technické údaje
| ID materacy | 12181, 10457, 14841, 10772, 14857, 3753, 10537, 10570, 14852 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12180, 10434, 10751, 10477, 10394 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | DALIA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x160 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 168 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 217 cm |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 160 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 150 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 80 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x160 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre predškolákov (4-6 rokov) |
