DALIA 80x190 bavlna poschodová posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, pre ktoré si DALIA zamilujete:
- je priateľská k deťom Laky a farby použité na jej povrchovú úpravu sú bezpečné pre zdravie.
- zmestia sa do nej tri deti Má dve poschodia a dodatočnú výsuvnú časť.
- kreativita je jej druhé meno Vytvára priestor pre kreatívnu hru detí.
- hodí sa do mnohých aranžmánov Spája v sebe minimalistický dizajn s funkcjonalnosťou.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- zdieľanie pre ňu nie je problém Dá sa ľahko rozložiť na dve samostatné postele.
bavlnená poschodová posteľ domček DALIA 80x190 – vytvorená, aby nadchla
Hra na domček alebo trávenie dlhých hodín v domčeku na strome sú jedny z našich obľúbených spomienok z detstva. S týmito chvíľami v pamäti sme vytvorili poschodovú posteľ typu domček DALIA, do ktorej sa zmestia až tri deti! Nábytok má dve podlažia a dodatočnú výsuvnú časť, ktorá je vhodná aj pre tie najmenšie deti. A keď nastane čas na zmenu usporiadania izby, môžete posteľ rozložiť na samostatné lôžka!
bavlnená poschodová posteľ domček DALIA je zárukou pohodlia a komfortu
Robustný rám poschodovej postele domček DALIA sme vyrobili celý z borovicového dreva odolného voči prachu a rošt pod matrac z brezových líšt typu FLEX. Nevyhnutným bezpečnostným prvkom sú vhodne rozmiestnené vysoké zábrany (vrátane hornej zábrany) a rebrík s pohodlnými priečkami. Montáž pomocou imbusových skrutiek zabezpečuje, že konštrukcia je odolná a vydrží dlhé roky.

bavlnená poschodová posteľ domček DALIA – pozrite sa, prečo je taká bezpečná
Poschodové postele domček DALIA sú nielen dobrým nápadom na zariadenie malej detskej izby, ale aj miestom pre kreatívnu hru. A keď už hovoríme o hre – ak vám chýba miesto na hry, hračky alebo iné detské drobnosti, poschodová posteľ typu domček DALIA má pre vás riešenie. Nábytok má dve priestranné zásuvky na úložný priestor, ktoré pomôžu udržať v izbe poriadok.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom DALIA, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔


Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12185, 10461, 13561, 10776, 13537, 10418, 10541, 10574, 13549 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12183, 10437, 10754, 10480, 10397 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | DALIA |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 80x190 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 198 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 217 cm |
| Hmotnosť | 79 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 190 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 180 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 80 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 80x190 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
