IGNAŚ 90x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, pre ktoré si IGNAŚ zamilujete:
- ráda sa delí Vynikajúce riešenie pre súrodencov, ktorí zdieľajú izbu.
- všade zapadne Má minimalistický dizajn, ktorý sa hodí do rôznych interiérových aranžmánov.
- dbá na detaily Vyrobená s dôrazom na detaily.
- všetko v nej skryjete Môže byť vybavená úložnými zásuvkami.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík (vľavo/vpravo).
- môže byť 2v1 Môže sa zmeniť na dve nezávislé miesta na spanie.
Objavte posteľ IGNAŚ
Oddýchnuté a radostné dieťa s bavlnenou poschodovou posteľou IGNAŚ 90x200
Ak máte doma súrodencov, ktorí zdieľajú spoločnú izbu, sme si istí, že snívajú o poschodovej posteli IGNAŚ. Minimalistický dizajn, pohodlný rebrík a bariérky na oboch lôžkach robia z tohto nábytku miesto, kde môžu spať aj mladšie deti. Naša poschodová posteľ IGNAŚ je vytvorená s dôrazom na každý, aj ten najmenší detail. Zaoblené hrany zaručujú, že sa vaše deti nezrania ani počas tej najbláznivejšej hry. Horné aj dolné lôžko je vybavené drevenou bariérkou, ktorá chráni najmenšie deti pred náhodným vypadnutím z postele počas spánku.
bavlnená poschodová posteľ IGNAŚ 90x200 – funkčné, výsuvné zásuvky
Úložného priestoru nie je nikdy dosť. Aj my zastávame tento názor, preto sú naše postele nielen krásne a pevné, ale aj praktické. Pri objednávke poschodovej postele IGNAŚ si môžete vybrať zásuvky, ktoré k nej štýlovo aj charakterovo ladia. Ich šírka a výška umožňujú bez problémov uskladniť náhradnú posteľnú bielizeň vašich detí. Zásuvky sú vybavené kolieskami, čo výrazne uľahčuje ich vyťahovanie spod postele, a minimalistická úchytka dodáva zásuvkám eleganciu. Poschodová posteľ IGNAŚ od Lano Meble je prispôsobená potrebám aj mladších detí. Obe časti postele majú drevenú bariérku, takže aj tie najmenšie deti, ktoré spia nepokojne a počas spánku sa mrvia, sú v bezpečí. To však nie je všetko – keď vaše deti vyrastú, z dolnej časti rýchlo demontujete bariérku, čo uľahčí nastupovanie a vystupovanie z postele.

IGNAŚ – jedna bavlnená poschodová posteľ, neobmedzené možnosti
Deti majú rôzne sny a vy ako rodič sa určite snažíte splniť ich všetky. Asi neexistuje dieťa, ktoré by nesnívalo o poschodovej posteli, ako je detská posteľ IGNAŚ. Sny sa však menia, preto vás poteší fakt, že kedykoľvek po demontáži rebríka môžete rýchlo a jednoducho postele rozložiť a vytvoriť tak dve nezávislé zóny na spanie.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele IGNAŚ, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Objavte poschodovú posteľ IGNAŚ

Doplnkové informácie k fotografiám a farbám postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Dodatočná svetlá výška v poschodových posteliach Lano - viac priestoru pre slobodu a bezpečnosť vášho dieťaťa
V kontexte detských postelí, a najmä poschodových postelí, sa dodatočná svetlá výška vzťahuje na priestor medzi dolným a horným lôžkom. Je to kľúčový prvok zaisťujúci dostatok miesta pre dieťa spiace na dolnej úrovni. Optimálna svetlá výška v poschodových posteliach zaručuje, že dieťa má nad hlavou dostatočný priestor, čo vplýva na pohodlie a znižuje riziko udretia sa pri vstávaní. V posteliach typu antresol dodatočná svetlá výška zväčšuje množstvo miesta pod posteľou, ktoré sa často využíva na skladovanie alebo jednoducho uľahčuje prístup pri upratovaní. V oboch prípadoch je dodatočná svetlá výška kľúčom k pohodliu, funkčnosti a bezpečnosti.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | IGNAŚ |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 164 cm |
| Hmotnosť | 74 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
