LUCKY 80x180 tmavá čokoláda detská Montessori podlahová posteľ domčeková Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si LUCKY zamilujete:
- je odolnýJe vyrobený z odolného a bezpečného borovicového dreva.
- bezpečné pre detiJe zabezpečený certifikovanými lakmi a pokrytý príslušnými farbami.
- je dostupný v 4 univerzálnych farbáchHodí sa do každej detskej izbičky.
- neexistujú žiadne bezpečnostné zábranyJe ideálny pre staršie deti, napríklad predškolákov.
- je dostupný v 4 veľkostiachVďaka tomu ich ľahko prispôsobíte potrebám a priestorovým nárokom dieťaťa.
- vytvára jedinečný priestorJe jedným z najdôležitejších bodov určujúcich charakter miestnosti.
LUCKY – detská posteľ 80x180 vo farbe tmavej čokolády do izbičky plnej radosti
LUCKY detská posteľ , je viac než len kus nábytku - je to priestor, kde si deti môžu vytvárať nezabudnuteľné spomienky a zažiť nespočetné množstvo dobrodružstiev. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a jedinečnému dizajnu LUCKY posteľ v tvare domčeka sa stáva stredobodom detskej fantázie. Premení miestnosť na magické kráľovstvo plné radosti a kreativity. Konštrukcia v tvare strechy umožňuje zavesiť ďalšie dekorácie, napríklad príjemné osvetlenie v štýle Cotton balls. Toto je miesto, kde môžu deti objavovať svet, stavať dekové pevnosti a objavovať tajomstvá čarovných záhrad. Objavte detská posteľ LUCKY domček a nechajte svoje dieťa ponoriť sa do fascinujúceho sveta plného neobmedzených možností.
Objavte minimalistickú posteľ v tvare domu LUCKY horká čokoláda
LUCKY, je to domáca posteľ s minimalistickým dizajnom. Vďaka nízkej palube je ideálny pre mladšie aj staršie deti. Styling LUCKY postele dokonale zapadne do detského sveta, premení každú izbu na miesto, kde sa dieťa rado zdržiava, rozvíja svoju predstavivosť a odpočíva v bezpečnom prostredí. Obal LUCKY – postieľka, ktorá vytvára šťastie batoľaťa . Moderný dizajn a jedinečný vzhľad, ktorý má posteľ LUCKY , dokonale zapadne do dekorácie každého detská izba . Je navrhnutý tak, aby spojiť minimalizmus s funkčnosťou a bezpečnosťou .

Domová posteľ inšpirovaná jednoduchými riešeniami
Minimalistická detská posteľ LUCKY , bude fungovať skvele v akomkoľvek priestore. Jeho nízky dizajn zaisťuje nielen bezpečnosť pre mladšie deti , no zároveň aj v malej miestnosti pôsobí ľahko. Vďaka tomuto LUCKY posteľ bude vyzerať štýlovo a moderne v každej miestnosti. V Lano Meble , oceňujeme jednoduché a funkčné riešenia. Štruktúra postele LUCKY Bol navrhnutý tak, aby ste ho mohli jednoducho zložiť a rozložiť. Ekologické materiály z postele , zapadajú do jeho minimalistického charakteru. Vyberte postieľka pre predškoláka LUCKY a vytvorte priestor, kde sa vaše dieťa bude cítiť bezpečne a pohodlne. Obklopte ho krásnymi vecami tak, ako si to zaslúži.

Ahoj, spoznaj ma lepšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom LUCKI, označeným na obrázku nižšie ➔

Ďalšie informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú len ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | LUCKY |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | tmavá čokoláda |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 157 cm |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Tmavá čokoláda |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
