MATI 140x200 bavlna detská jednolôžková posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete MATI:
- zaisťuje bezpečnosť S bariérkami ako na lodi, dodáva pocit bezpečia.
- podporuje krok k dospelosti Inšpiruje k samostatnému spánku, formuje nezávislosť.
- vnáša sviežosť Prírodné borovicové drevo prináša do interiéru závan blaženosti.
- premieňa izbu na raj Má správne tvary a pohodlný matrac.
- je hrdinom Vyrobená z ekologických materiálov, stará sa o zdravie a budúcnosť planéty.
- zmestí viac Široká plocha umožní spoločné spanie dvojičiek.
V Lano Meble vieme, ako zariadiť, aby si dieťa zamilovalo svoju novú bavlnenú posteľ typu ohrádka MATI 140x200
Ako vybrať prvú posteľ pre bábätko? Ktoré faktory sú najdôležitejšie a ktoré významne neovplyvňujú lepší a zdravší spánok dieťaťa? V Lano Meble dokonale rozumieme vašej starosti o milované dieťatko. Vieme, že pred výberom postele typu ohrádka ste si prezreli stovky stránok a obchodov, aby ste našli najlepší model nízkej detskej postele dostupný na trhu. Môžeme vás ubezpečiť, že ste na správnom mieste. Náš prístup k tvorbe nábytku pre deti sa zameriava na funkčnosť a možnosť prispôsobenia postele pre dieťa jeho individuálnym preferenciám. Vytvárame drevené postieľky s dôrazom na najmenšie detaily, aby rodičia mali istotu, že zverujú spánok svojho dieťaťa do najlepších rúk. Pozrite si našu ponuku a venujte osobitnú pozornosť modelu postele MATI. Sme si istí, že si ju váš drobec zamiluje.
V Lano Meble vám poradíme, na čo si dať pozor pri kúpe prvej samostatnej detskej postieľky
Pred vami je jedno z doteraz najdôležitejších rozhodnutí — výber prvej samostatnej postele pre dieťa. Chcete analyzovať každý aspekt, aby ste urobili to najlepšie rozhodnutie. Týmto spôsobom posteľ typu ohrádka pozitívne ovplyvní komfort a bezpečnosť dieťaťa. Existuje niekoľko vecí, na ktoré jednoducho nesmiete zabudnúť pri výbere postele pre dvojročné dieťa MATI od Lano Meble. V prvom rade dbajte na robustnosť konštrukcie a materiály, z ktorých je detská posteľ s bariérkou vyrobená. Našu ohrádku pre deti sme vytvorili z odolného borovicového dreva, takže nepochybujeme o tom, že je bezpečná pre zdravie malého objaviteľa. Dôležité je tiež, aby posteľ pre bábätko mala vhodné rozmery prispôsobené výške dieťaťa a ochranné bariérky, ktoré zabraňujú pádom počas spánku. Okrem toho by dizajn detskej ohrádky mal zodpovedať vkusu dieťaťa, čo ho povzbudí k samostatnému spaniu. Všetky tieto vlastnosti sa rozhodne spájajú v posteli pre dieťa MATI, ktorú máme v ponuke. Vaše dieťa tento výber určite prijme.

Záruka bezpečnosti a pokojného spánku je jednoducho naša detská posteľ MATI od Lano Meble
Váš drobec rastie a vy už uvažujete o kúpe jeho prvej samostatnej postele? Ste na správnom mieste. Chceme vám ukázať, že v Lano Meble máme komplexné riešenia šité na mieru malým objaviteľom. Určite vám záleží na tom, aby ste sa postarali o zdravý vývoj dieťaťa a jeho dobrú pohodu každý deň. Chcete, aby posteľ z borovicového dreva bola nielen kvalitná, ale aj dokonale ladila s ostatným nábytkom v izbe. Túžite po záruke bezpečnosti a chcete, aby sa vaše dieťa cítilo komfortne a každú noc pokojne spalo? Existuje spôsob. Vyberte si riešenie, ktoré si zvolilo už mnoho rodičov – ohrádku MATI. Naša detská posteľ s bariérkou je robustná, estetická a odolná ponuka, ktorá bude slúžiť dlhé roky. Spokojnosť s nákupom zaručená.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom MATIHO, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 14833, 14865, 14840, 14847, 14856, 14861, 14837, 14835, 14851 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | MATI |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 140x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 |
| Šírka postele | 147 |
| Výška postele | 45 cm |
| Hmotnosť | personalizácia |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 |
| Šírka matraca | 140 |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Ohrádky pre deti |
| Veľkosť postele | 140x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
