MINI 90x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete MINI:
- ideálna pre súrodencov Poskytuje pohodlné miesto na spanie pre dve deti.
- cení si poriadok Jej dvojúrovňová konštrukcia umožňuje ušetriť cenný priestor.
- miluje prírodu Stojí na prírodných a pevných surovinách.
- je detailná Bola starostlivo vyrobená s dôrazom na detaily.
- miluje bezpečnosť Má zaoblené hrany, drevené zábrany a rebrík.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík (vľavo/vpravo).
Aj pre tých najmenších – Bavlnená poschodová posteľ MINI 90x200
Po celom únavnom dni plnom šibalstiev, hier a učenia si vaše deti nepochybne zaslúžia komfortný odpočinok v útulnom mieste. Už teraz im to môžete dopriať výberom poschodovej postele MINI. Je to riešenie, ktoré vám pomôže ušetriť množstvo miesta. Univerzálny dizajn tohto nábytku zabezpečí, že ho bez problémov zladíte s ostatnými prvkami vybavenia detskej izby. Deti sa budú cítiť ešte bezpečnejšie, keď budú celú noc vedľa seba. Trávenie času vo dvojici bude ešte viac upevňovať ich vzťahy a ovplyvňovať spoločné záujmy. Taktiež nikdy nebudú hádky o to, koho posteľ je lepšia.
Bavlnená poschodová posteľ MINI – zaisťuje pokojný, dlhý a hlboký spánok
To, čo je na poschodovej posteli MINI najpôvabnejšie, je fakt, že je vyrobená z prírodného, pevného materiálu. To zaručuje stabilitu konštrukcie. To však nie je koniec výhod tohto nábytku. Je stopercentne bezpečná pre vaše deti. Predovšetkým má dokonale tvarované rebríky, ktoré umožňujú bezpečné vychádzanie a schádzanie z postele. Navyše má poschodová posteľ MINI zaoblené hrany, vďaka ktorým predchádzame riziku odretia pokožky. Čerešničkou na torte sú drevené bezpečnostné zábrany, ktoré chránia aj tie najpohyblivejšie deti pred vypadnutím.

Bavlnená poschodová posteľ MINI – splnený sen detí, pokoj pre rodičov
Poschodová posteľ MINI je nábytok vyvinutý na základe skúseností a pozorovania tých najmenších. Vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť riešenie, ktoré je mimoriadne komfortné, bezpečné a zároveň svojím štýlom zapadne do rámca mnohých aranžmánov. Existuje možnosť voľby strany montáže rebríka, čo robí z poschodovej postele MINI vynikajúcu voľbu bez ohľadu na veľkosť a tvar detskej izby. Nečakajte, už teraz sa môžete pridať k skupine spokojných zákazníkov Lano Nábytok. Dve deti v dome sú určite veľkou radosťou! V takom prípade však musíte vždy myslieť na funkčné riešenia, ktoré ušetria priestor. Poschodová posteľ MINI tieto očakávania maximálne spĺňa! Takýto nábytok je priam splneným snom každého drobca. Preverte, čím vás ešte prekvapí. Konštrukcia poschodovej postele MINI pozostáva z borovicového dreva, ktoré je veľmi pevným materiálom. Je to riešenie, ktoré si určite obľúbi každý drobec bez ohľadu na vek či pohlavie. Dokonalé proporcie postele a precízne vypracovanie zaručujú pohodlný, pokojný a hlboký spánok pre dve deti.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa zoznámte s každým rozmerom MINI, vyznačeným na obrázku vedľa ➔

Dodatočný svetlý priestor v poschodových posteliach Lano - viac priestoru pre slobodu a bezpečnosť vášho dieťaťa
V kontexte detských postelí, a najmä poschodových postelí, sa dodatočný svetlý priestor vzťahuje na priestor medzi dolným a horným lôžkom. Je to kľúčový prvok zaisťujúci dostatok miesta pre dieťa spiace na dolnej úrovni. Optimálna vzdialenosť v poschodových posteliach zaručuje, že dieťa má nad hlavou dostatočný priestor, čo vplýva na pohodlie a znižuje riziko udretia sa pri vstávaní. V posteliach typu antresola dodatočný svetlý priestor zväčšuje množstvo miesta pod posteľou, ktoré sa často využíva na úložný priestor alebo jednoducho uľahčuje prístup pri upratovaní. V oboch prípadoch je dodatočný priestor kľúčom k pohodliu, funkčnosti a bezpečnosti.

Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Nábytok
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | MINI |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 135,5 cm |
| Hmotnosť | 58 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
