MONIKA 90x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete posteľ MONIKA:
- prispôsobíte si ju podľa seba Možno ju personalizovať výberom farby alebo rozmeru.
- je pre dvoch Zabezpečuje dve od seba nezávislé zóny na spanie.
- je nápaditá Podnecuje fantáziu detí a podporuje ich kreativitu.
- je funkčná Ponúka praktické riešenia, ako sú priestranné zásuvky.
- mení sa spolu s vami Uľahčuje prispôsobenie sa meniacim sa preferenciám detí.
- prispôsobená vám Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
Objavte posteľ MONIKA
Objavte posteľ MONIKA
Funkčná a praktická – bavlnená poschodová detská posteľ MONIKA 90x200
Poschodová posteľ MONIKA je dokonalým riešením nielen do malých miestností, ale aj do každej detskej izby, v ktorej bývajú súrodenci. Prečo? Takáto posteľ podnecuje fantáziu a podporuje kreativitu. Pozrite sa aj na praktickú stránku postele pre súrodencov MONIKA. Obe časti môžete rozložiť, čím vytvoríte dve nezávislé zóny na spanie. Pri objednaní našej poschodovej postele MONIKA vám dávame veľa slobody. Nábytok si môžete personalizovať, vďaka čomu ho prispôsobíte potrebám svojich detí. Vy rozhodujete o tom, či má byť priestor pod posteľou vyplnený dvoma zásuvkami. V štádiu objednávky sa tiež rozhodujete, či majú byť bariéry v poschodovej posteli MONIKA namontované napevno, alebo majú byť odnímateľné.
Dizajn, ktorý si zamilovali rodičia aj deti – bavlnená poschodová posteľ MONIKA
Nápady detí sa menia rýchlosťou svetla. Ráno chcú mať izbu plnú dinosaurov, popoludní chcú izbu vymaľovanú celú na oranžovo a večer snívajú o izbe plnej jednorožcov. Určite viete, že za týmito snami je niekedy ťažké udržať krok, preto si vyberte poschodovú posteľ MONIKA, ktorá má jednoduchú, minimalistickú formu, vďaka čomu sa bude hodiť do každej, aj tej najbláznivejšej detskej izby.

Bavlnená poschodová posteľ MONIKA zaručuje radostné a oddýchnuté tváre malých spáčov
Detské izby sú plné farieb a vzorov. Preto by nábytok v tejto miestnosti mal byť neutrálny. Takto ľahko a rýchlo zmeníte za nízke náklady usporiadanie a štýl tohto výnimočného interiéru. Stačí, ak vymeníte posteľnú bielizeň, dekorácie a garantujeme vám, že naša poschodová posteľ MONIKA bude vždy pasovať ideálne.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom MONIKY, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Dodatočný voľný priestor v poschodových posteliach Lano – viac miesta pre slobodu a bezpečnosť vášho dieťaťa
V kontexte detských postelí, a najmä poschodových postelí, dodatočný voľný priestor označuje priestor medzi dolným a horným lôžkom. Je to kľúčový prvok zabezpečujúci dostatočné množstvo miesta pre dieťa spiace na dolnej úrovni. Optimálny voľný priestor v poschodových posteliach zaručuje, že dieťa má nad hlavou dostatok miesta, čo vplýva na pohodlie a znižuje riziko udretia sa pri vstávaní. V posteliach typu antresola dodatočný voľný priestor zväčšuje množstvo miesta pod posteľou, ktoré sa často využíva na skladovanie alebo jednoducho uľahčuje prístup pri upratovaní. V oboch prípadoch je dodatočný voľný priestor kľúčom k pohodliu, funkčnosti a bezpečnosti.
Doplňujúce informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | MONIKA |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | 72 kg |
| Zábrana | v súprave zvislý pevný/odnímateľný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Dvojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre školákov (7-12 rokov) |
