MORIS 80x180 mliečna čokoláda detská jednolôžková posteľ domček Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete MORIS:
- zaisťuje bezpečnosťJe vyrobený z bezpečných materiálov.
- umožňuje ľahký prístupVďaka nízkej palube.
- podporuje učenie samostatného spánkuDieťa bude chcieť spať v takej krásnej domácej posteli.
- je ľahké udržiavať poriadokPod posteľou nie je veľká plocha na čistenie.
- dáva charakter každému priestoruVďaka svojmu krásnemu dizajnu.
- je ideálny pre chlapcov a dievčatáMožnosť farebného prispôsobenia umožňuje dokonalé zladenie postele.
MORIS - domáca posteľ z mliečnej čokolády 80x180, o ktorej sníva každé dieťa
Domček MORIS , to je perfektné miesto na spanie pre predškolákov a trochu staršie deti . Vnáša do miestnosti upokojujúcu, príjemnú atmosféru a zároveň zaisťuje pohodlie a bezpečnosť . Jeho moderný, módny a zároveň minimalistický dizajn sa bude hodiť do každého priestoru. Toto detská posteľ , ktorý vytvorí úžasnú atmosféru v izbičke vášho drobca. Predstavte si, že vaše dieťa kvitne v čarovnom svete svojho vlastného malého postele v tvare domu . Naša MORIS, to je domáca posteľ , plný šarmu a fantázie sa stáva nielen miestom na spanie, ale aj priestorom na hranie. Vytvorte mu nezabudnuteľný priestor, kde každý deň začína magickými dobrodružstvami. Je to priestor, kde rozkvitá detská fantázia a vytvára nádherné spomienky na celý život.
Objavte pre svoje dieťa posteľ vo farbe mliečnej čokolády ako sen - predstavujeme MORIS
posteľ v dome In Lano Meble , vytvárame trendy a vytvárame nové modely postelí aby lepšie vyhovoval vašim potrebám. Takto bola vytvorená domáca posteľ MORIS , ktorý je mimoriadne subtílny, ľahký a umožní vám zariadiť si priestor podľa vašich preferencií. Jeho dizajnové prvky využijete napríklad na zavesenie bezpečných svetiel na vytvorenie ešte krajšej atmosféry v izbičke vášho batoľaťa.

Je MORIS ideálna posteľ pre vaše dieťa?
Detská posteľ MORIS:
- potom nízka detská posteľ z borovicového dreva;
- bez zábradlia – perfektné posteľ pre predškoláka;
- vám umožňuje vybrať si z mnohých farebných možností – vďaka tomu je oboje ideálna posteľ pre dievča , ako aj posteľ pre chlapca;
- je k dispozícii v 3 veľkostiach;
- umožňuje výber správneho matraca pre vek, váhu a potreby dieťaťa;
- je vyrobený z pevných materiálov – borovicové drevo , zaisťuje bezpečnosť, pohodlie a odolnosť. Všetky farby a laky používané na pokrytie jej prvkov sú bezpečné a certifikovaný.
Detská posteľ MORIS vytvorí vášmu dieťaťu jedinečný priestor, kde sa bude cítiť dobre, príjemne a bezpečne. Vytvorte mu miesto, kde bude rád spať.

Ahoj, spoznaj ma lepšie!
Pred konečným výberom si pozrite každý rozmer MORISA, označený na obrázku nižšie ➔

Objavte detský domček MORIS Montessori poschodová posteľ
Objavte detský domček MORIS Montessori poschodová posteľ
Ďalšie informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora vášho počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú len ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12183, 10459, 13559, 10774, 13535, 10417, 10539, 10572, 13547 |
| Ilość materacy | 1 |
| Druh | nízka posteľ |
| Model | MORIS |
| Počet osôb | 1 |
| Farba | mliečna čokoláda |
| Úprava | certifikované; bezpečné pre deti; polomatné |
| Veľkosť | 80x180 |
| Nosnosť | 100 kg |
| Dĺžka postele | 188 cm |
| Šírka postele | 87 cm |
| Výška postele | 184 cm |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 180 cm |
| Šírka matraca | 80 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo; lepidlo; polomatný lak |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou; vlhkou handričkou; utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v jednom balíku |
| Cena obsahuje | posteľ; rám; montážny set; montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Jednolôžkové postele na prízemí |
| Veľkosť postele | 80x180 |
| Farba postele | Mliečna čokoláda |
| Vek dieťaťa | Postele pre 2 a 3 ročné deti |
