SENSO 90x200 bavlna výsuvná dvojposteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete SENSO:
- zaberá málo miesta Je ideálnym riešením do izby pre súrodencov.
- má rada dobrú zábavu Je vynikajúcim miestom na trávenie voľného času a hry.
- ponúka veľa Je vybavená dvoma matracmi na rôznych úrovniach.
- dbá o bezpečnosť Prítomnosť bezpečnostnej zábrany zaručuje bezpečnosť detí.
- veľa vydrží Odolná brezová lamela FLEX zaisťuje, že posteľ je odolná voči zaťaženiu.
- miluje poriadok Existuje možnosť vybaviť ju 2 priestrannými zásuvkami.
Nízka bavlnená poschodová posteľ SENSO 90x200 s klasickými líniami od Lano Nábytok
SENSO je drevená výsuvná poschodová posteľ, ktorá je určená do izby pre súrodencov. Zaberá málo miesta, vďaka čomu sa skvele hodí do malých miestností. Vyznačuje sa jednoduchou konštrukciou a dizajnom, vďaka čomu je vizuálne univerzálna – hodí sa do akéhokoľvek štýlu interiéru. Poschodová posteľ SENSO má výsuvnú platformu, vďaka ktorej cez deň výborne poslúži ako miesto na trávenie voľného času. Na noc ju zmeníte na nočnú zónu s dvoma matracmi v menšej a väčšej výške. Je určená do izby, ktorú zdieľajú dvaja súrodenci. Vďaka bezpečnostnej zábrane ju môžete používať aj pri mladších deťoch.
Bavlnená poschodová posteľ SENSO s prístelkou z borovicového dreva
Vyrobená je z borovicového dreva, čo robí z postele SENSO odolný kus nábytku s dlhou životnosťou. Ide teda o dlhoročnú investíciu, na začiatku môže byť poschodovou posteľou pre deti a neskôr aj pre tínedžerov. Rošt pod matrac je vyrobený z brezových lamiel typu FLEX, vďaka čomu je celok odolný voči zaťaženiu. Výsuvná poschodová posteľ SENSO je dobrou alternatívou k dvom samostatným posteliam v izbe, v ktorej pre ne chýba priestor. Zaberá rovnako veľa miesta ako štandardné jednolôžkové modely. Voliteľne môže byť vybavená priestrannými zásuvkami na uloženie napríklad posteľnej bielizne, hračiek alebo oblečenia.

Bavlnená poschodová posteľ SENSO 90x200 – vyberte si dva druhy matracov na spanie
Konečný vzhľad postele pre súrodencov SENSO závisí od Vás. Môžete rozhodnúť o type matracov v závislosti od individuálnych potrieb a preferencií detí. Každý z dvoch matracov môže byť iný. Pri objednávke si vyberáte aj možnosť so zásuvkami alebo bez nich.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom SENSO, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Objavte dvojlôžkovú výsuvnú posteľ SENSO
Objavte dvojlôžkovú výsuvnú posteľ SENSO
Dodatočné informácie k fotografiám a farbám postelí od Lano Nábytok
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 1 |
| additional Prístelkový matrac | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Zásuvky | 13740 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | SENSO |
| Počet osôb | 2 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 77,5 cm |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | nevzťahuje sa |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nevzťahuje sa |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | nevzťahuje sa |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 1725, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Nízke manželské postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
