TED 90x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si TED zamilujete:
- optimalizuje priestor Ponecháva viac miesta na hranie, učenie a iné aktivity.
- má veľkú predstavivosť Deti si môžu vybrať farbu, ktorá sa im páči.
- je všestranný Ponúka až 3 úrovne na spanie.
- dbá o životné prostredie Vyrobená z borovicového dreva zo zodpovedného lesného hospodárstva.
- prispôsobený vám Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- každý by ho chcel mať Môže slúžiť ako základňa na hranie a relaxáciu detí.
Pre každú veľkú rodinu – bavlnená poschodová posteľ TED 90x200
Nie je ľahké zariadiť detskú izbu tak, aby mali deti miesto na hranie, ale aj na učenie či iné aktivity. Ako rodičia by ste mali zvážiť výber poschodovej postele od Lano Meble. Naša poschodová posteľ TED je skvelou voľbou pre o niečo staršie deti a zaručí im bezpečný spánok. Určite si pozrite všetky výhody tejto výnimočnej poschodovej postele pre dieťa. To všetko vďaka až 3 úrovniam na spanie, ktoré sú navrhnuté v poschodovej posteli TED. Možno vďaka poschodovej posteli od Lano Meble deti prestanú tak často navštevovať spálňu rodičov, pretože si zamilujú svoje nové miesto na spanie. Poschodová posteľ TED do detskej izby je funkčné riešenie s dôrazom na najmenšie detaily.
Odolná voči poškodeniu, trvácna na roky – taká je bavlnená poschodová posteľ TED
Sme presvedčení, že dokonale viete, čo je pre vaše deti najlepšie. My v Lano Meble sa tiež snažíme naplniť očakávania rodičov. Naša poschodová posteľ TED bola vyrobená z borovicového dreva pochádzajúceho zo zodpovedného lesného hospodárstva, takže byť EKO máte v cene!

Je ťažké odolať jej čaru – bavlnená poschodová posteľ TED
Poschodová posteľ TED od Lano Meble nepochybne poskytuje veľa možností na hranie pre najmenších. Okrem toho je poschodová posteľ bezpečná a jej konštrukcia sa postará o to, aby sa vášmu dieťaťu nič nestalo ani počas spánku. Ak nepotrebujete 3 miesta na spanie, jedno z nich môžu deti využiť ako svoju súkromnú základňu. Očakávate najvyššiu kvalitu? Voľba je jednoduchá – Lano Meble.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele TED, ktorý je vyznačený na obrázku vedľa ➔

Dodatočné informácie k fotografiám a farbám postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od skutočnosti. Je to spôsobené nastaveniami monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 3 |
| Druh | poschodová posteľ |
| Model | TED |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 209,5 cm |
| Hmotnosť | 80 kg |
| Zábrana | nevzťahuje sa |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | nevzťahuje sa |
| Materiál zásuviek | nevzťahuje sa |
| Zvýšenie svetlej výšky | nevzťahuje sa |
| Možnosť rozloženia na dve | nie |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | nevzťahuje sa |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v štyroch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
