TOMI 90x200 bavlna poschodová posteľ Lano Nábytok
Akcia trvá do 5 mája 2026
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dokumenty na stiahnutie
Dôvody, prečo si zamilujete TOMI:
- má veľkú nosnosť Jeho spacie lôžko unesie 100 kg.
- prispôsobený vám Má univerzálne montovateľný rebrík L/P.
- uľahčuje montáž Jednoduchá montáž pomocou imbusových skrutiek.
- je viacúčelový Poskytuje miesto pre 3 osoby.
- je bezpečný Spĺňa všetky normy súvisiace s ochranou zdravia.
- je dizajnový Univerzálny vzhľad nábytku.
Bavlnená poschodová posteľ TOMI 90x200 je zárukou bezpečnosti a pokojného spánku vašich detí
V Lano Meble nám záleží na bezpečnosti vášho dieťaťa, preto sú všetky naše detské postele vyrábané s dodržaním najvyšších štandardov. Rám poschodovej postele TOMI bol vyrobený z borovicového dreva, ktoré je odolné. Okrem toho univerzálny vzhľad nábytku zabezpečí, že ho ľahko zladíte s interiérom a premeníte izbu svojho dieťaťa na útulnú detskú spálňu. Poschodová posteľ TOMI môže byť zaujímavou voľbou pre dvojičky aj pre súrodencov v podobnom veku. Poschodovú posteľ TOMI od Lano Meble si môžete prispôsobiť svojim individuálnym požiadavkám. V posteli sú k dispozícii až 3 miesta na spanie, takže do zostavy si môžete vybrať horný a dolný matrac a tiež matrac na výsuvné lôžko. Ak vaše deti nebudú chcieť používať poschodovú posteľ TOMI, môžete ju kedykoľvek rozložiť na dve samostatné lôžka.
Záruka bezpečnosti detí? Najvyššia kvalita bavlnenej poschodovej postele TOMI od Lano Meble
Drevené zábrany a pohodlné rebríky sa vyznačujú univerzálnosťou, takže aj keď sa po čase rozhodnete pre zmenu usporiadania, môžete si ľubovoľne vybrať, na ktorej strane bude vchod. Montáž poschodovej postele TOMI prebieha pomocou imbusových skrutiek, čo znamená, že ju môžete kedykoľvek rozobrať a preniesť na iné miesto. Zaujímavým riešením sú aj priestranné zásuvky umiestnené pod spodným matracom. Môžete do nich uložiť posteľnú bielizeň alebo hračky, aby v detskej izbe vždy vládol poriadok.

Bavlnená poschodová posteľ TOMI je kvalita v spojení so štýlovým vzhľadom od Lano Meble
Poschodová posteľ TOMI je zárukou dlhej životnosti, pretože maximálne zaťaženie na jedno lôžko je 100 kg. Nemusíte sa báť ani o svoju podlahu, pretože všetky naše produkty sú vybavené gumovými kolieskami. Objednajte si poschodovú posteľ TOMI od Lano Meble a vytvorte detskú izbu, ktorá bude ideálnym miestom na odpočinok pre vaše ratolesti. Zabezpečujeme vynesenie nábytku do bytu aj jeho montáž. Pri objednávkach nad 800 PLN je doprava zadarmo.

Ahoj, spoznaj ma bližšie!
Pred konečným výberom sa oboznámte s každým rozmerom postele TOMI, ktorý je vyznačený na nákrese vedľa ➔

Dodatočný priestor v poschodových posteliach Lano - viac miesta pre slobodu a bezpečnosť vášho dieťaťa
V kontexte detských postelí, a najmä poschodových postelí, dodatočný priestor sa vzťahuje na priestor medzi spodným a horným lôžkom. Je to kľúčový prvok zabezpečujúci dostatok miesta pre dieťa spiace na spodnej úrovni. Optimálny priestor v poschodových posteliach zaručuje, že dieťa má dostatok miesta nad hlavou, čo ovplyvňuje pohodlie a znižuje riziko udretia sa pri vstávaní. V posteliach typu antresol dodatočný priestor zväčšuje miesto pod posteľou, ktoré sa často využíva na uskladnenie alebo jednoducho uľahčuje prístup pri upratovaní. V oboch prípadoch je dodatočný priestor kľúčom k pohodliu, funkčnosti a bezpečnosti.
Dodatočné informácie o fotografiách a farbách postelí od Lano Meble
Fotografie a farby postelí sa môžu mierne líšiť od reality. Je to spôsobené nastavením monitora počítača alebo iného zariadenia. Prezentované fotografie sú ilustračné.
Technické údaje
| ID materacy | 12191, 10467, 13565, 10782, 13541, 3763, 10547, 10580, 13553 |
| Ilość materacy | 2 |
| additional Prístelkový matrac | 12190, 10444, 10763, 10487, 10404 |
| additional Zásuvky | 13741 |
| additional Zvýšená svetlá výška 22 cm | 13727 |
| Druh | poschodová posteľ s prídavkom |
| Model | TOMI |
| Počet osôb | 3 |
| Farba | bavlna |
| Úprava | certifikované, bezpečné pre deti, polomatné |
| Veľkosť | 90x200 |
| Nosnosť | 100 kg na každú spací plochu |
| Dĺžka postele | 208 cm |
| Šírka postele | 97 cm |
| Výška postele | 171 cm |
| Hmotnosť | 79 kg |
| Zábrana | v súprave vodorovný pevný |
| Rebrík | zvislý rebrík |
| Zásuvky | voliteľne 2 zásuvky (Predáva sa samostatne) |
| Materiál zásuviek | drevotrieska |
| Zvýšenie svetlej výšky | voliteľne |
| Možnosť rozloženia na dve | áno |
| Dĺžka matraca | 200 cm |
| Šírka matraca | 90 cm |
| Dĺžka matraca na výsuvnú plochu | 190 cm |
| Šírka matraca na výsuvnú plochu | 90 cm |
| Maximálna hrúbka matraca | 13 cm |
| Maximálna hrúbka matraca na výsuvnú plochu | 8 cm |
| Maximálna hrúbka horného matraca | 13 cm |
| Rám | borovicové drevo, lepidlo, vodná farba |
| Rošt | FLEX brezové drevo |
| Starostlivosť | utierajte čistou, vlhkou handričkou, utierajte čistou suchou handričkou |
| Balenie | produkt je zabalený v troch balíkoch |
| Cena obsahuje | posteľ, rám, montážny set, montážna príručka |
| Certifikáty | EN 747, REACH, FSC, Vyhlásenie o bezpečnosti |
| Druh postele | Trojlôžkové poschodové postele |
| Veľkosť postele | 90x200 |
| Farba postele | bavlna |
| Vek dieťaťa | Postele pre mládež (11-19 rokov) |
