VIVA 130x200 stredne tvrdý 19 cm pružinový-taštičkový matrac s latexovou vložkou Lano Nábytok
Ceníme si váš čas, preto je produkt expedovaný čo najskôr.
Aby sme vám ušetrili dodatočné náklady, ponúkame dopravu zadarmo pre objednávky nad 299 €.
Až 60 dní na vrátenie vám umožní zamilovať sa do nášho produktu.
Počas prvých dvoch rokov od kúpy sme tu pre vás, aby sme vám zabezpečili pokoj a bezpečnosť.
Popis
Dôvody, prečo si zamiluješ matrac VIVA:
- vhodný na leto a zimu Vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam.
- stará sa o komfort Podporuje zdravý spánok, poskytujúc správnu oporu tela.
- zohrieva v zime Zabezpečuje teplo a pohodlie počas zimy.
- chladí v lete Pomáha absorbovať prebytočný pot.
Záruka pohodlného spánku, ukrytá v inovatívnom matraci VIVA 130x200
Už vieš, aké skvelé vlastnosti podporujúce zdravý spánok má náš matrac pre dospelých VIVA. Je tu však ešte jedna vlastnosť, ktorá ťa určite presvedčí, aby si si vybral matrac práve od Lano Meble. Obojstranný matrac zabezpečuje komfort spánku v zime, keď telo potrebuje byť správne zohriate. Takýto matrac sa osvedčí aj v lete, keď absorbuje prebytočný pot. Stav na inteligentný matrac VIVA, stav na Lano Meble.
Doprajte si perfektný matrac VIVA 130x200 a zabudnite na nespavé noci
Pri tvorbe matraca VIVA sme sa zamerali na to, aby sa čo najlepšie prispôsobil tvojmu telu a bol oporou tvojej chrbtice počas spánku. Ako Lano Meble sme sa rozhodli použiť taštičkové pružiny, ktoré zaručujú bodovú elasticitu a najvyšší komfort spánku. Vďaka tomu sa matrac VIVA skvele osvedčí vo vašej spálni a bude dokonalým doplnkom postele z našej ponuky Lano Meble.

Skvelý na leto a vynikajúci na zimu – objavte všetky výhody matraca VIVA 130x200 od Lano Meble
Určite súhlasíš, že správne zvolený matrac pre dospelých je kľúčom k správnemu spánku. Ako teda vybrať najlepší matrac do postele? Stojí za to staviť na overené riešenia a testované systémy, ktoré máme v našej ponuke ako Lano Meble. Skvelou voľbou bude určite matrac VIVA, ktorý má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti a navyše pozitívne ovplyvní tvoj správny spánok. Ako správne vybrať pohodlný matrac? Rozhodne táto úloha nepatrí medzi najľahšie. Avšak s pomocou Lano Meble sa ju podarí splniť. matrac VIVA je dokonalým doplnkom do postele, vďaka ktorému pokojne prespíš celú noc. Tvoj pokojný a zdravý spánok bude mať za následok vynikajúcu pohodu na celý deň.

Technické údaje
| Model | VIVA |
| Druh | pružinový matrac |
| Výplň | Polyuretánová pena T25 – 2 cm, Filc, Taškové pružiny – 12 cm, Filc, Polyuretánová pena T25 – 2 cm, Latexová pena – 2 cm, Poťah – 1 cm |
| Veľkosť | 130x200 |
| Hrúbka | 19 cm |
| Tvrdosť | stredne tvrdý |
| Používateľská strana | obojstranne |
| Nosnosť matraca | 110 kg |
| Hmotnosť matraca | 20-25 kg |
| Poťah | áno |
| Možnosť prania poťahu | áno – do 60 stupňov |
| Pre koho? | dospelá osoba |
| Certifikáty | OEKO-TEX, HYGIENICKÝ ATEST |
| Druh matraca | Pružinové matrace |
| Tvrdosť matraca | Stredne tvrdé matrace |
| Hrúbka matraca | 19 cm |
| Veľkosť matraca | 130x200 |
| Vek používateľa | Matrace pre dospelých |
